Co znamená design, už víme. Za designová umyvadla proto můžeme pokládat takové výrobky, které mají kromě spolehlivého fungování přidanou hodnotu v provedení, barvě nebo tvaru, tedy zjednodušeně řečeno - v estetice. V případě designových umyvadel od Perfecto design k tomu navíc přistupuje ještě ohled na příznivou cenu a vysokou kvalitu jak samotných výrobků, tak i služeb.

Nadčasovost jako klíčový prvek

Pokud máte zkušenost, že Vás designové umyvadlo po čase přestalo bavit a chcete se tomu v budoucnu vyhnout, spolehněte se jednoduše na svůj vkus. Zamyslete se nad tím, které věci, barvy a tvary Vás ani po čase neomrzí. Je jedno, zda si vezmete za vzor Váš šatník, vozidlo anebo rovnou řečené designové umyvadlo. Výsledek by měl být pokaždé stejný.

Vaše příští designové umyvadlo by mělo vycházet ze zralé úvahy nad tím, co Vás trvale baví, upoutává, přitahuje a hlavně, co se osvědčilo. Nadčasové věci totiž neztrácí svoji hodnotu a pro designová umyvadla to platí dvojnásob.

Bez praktičnosti není design

Když si návrháři designových umyvadel uvědomili neomezené možnosti dnešních technologií, pěkně tím zamotali hlavu samotným spotřebitelům. Jejich dílny začala opouštět designová umyvadla exkluzivního vzhledu, která však zapomínala na to hlavní, co designové umyvadlo potřebuje. Chyběla jim totiž užitná hodnota. A tak se začaly koupelny plnit skleněnými umyvadly s výškou sotva dva centimetry, která po každém použití vyžadovala nástup úklidové čety.

Pro výrobce i spotřebitele z toho plyne jasné poučení. Kvalitní designová umyvadla a s nimi spojené vodovodní baterie neupoutávají jen svým vzhledem, ale v první řadě dobře slouží svému účelu. Perfecto design k tomu připojuje ještě ohled na cenu. Věříme, že i s nízkým rozpočtem, může být každá koupelna perfektní a designová.

Návrháři designových umyvadel

Interiérovému designu řadu let vládnou Italští návrháři. Výjimku v tomto případě netvoří ani designová umyvadla. Italský design má v sobě vášeň, fantazii i srdce. Dlouholeté zkušenosti k těmto kvalitám připojují technickou vyspělost, prověřenost a spolehlivost.

Italský styl se lavinovitě šíří. Přímo ovlivňuje nejbližší okolí a postupně působí i na vzdálenější kraje, včetně České republiky. I na jiných místech dnes můžeme narazit na výjimečná designová umyvadla i další výrobky sanitární keramiky. V Perfecto design proto vedle pestré nabídky italských návrhářů najdete i designová umyvadla blízkých Španělů, Portugalců, ale i šikovných Čechů.

Kdo udává trendy?

I když se může zdát, že v otázce designu hrají prim návrháři, skutečný trend udávají samotní spotřebitelé. Genialita nebo originalita vyznívají naprázdno, pokud si spotřebitel designové umyvadlo nekoupí.

Designová umyvadla nás umí překvapit množstvím tvarů, barev a neotřelým materiálem. Vyznat se v šíři nabídek designových umyvadel proto není snadné. Vy se spolehněte na prověřené obchodníky, svůj individuální vkus, dobrý pocit a dál určujte trendy. Vašich požadavků, námětů a ohlasů, nejen v oblasti designových umyvadel, dbá i Vaše Perfecto design. Vybírejte z našeho širokého sortimentu designových umyvadel!

Vaše názory a zkušenosti

 
 

Další sekce

SlužbyNaše
přednosti
O násDoprava
a platba
Můj účetPoradna
Inspirujte se v naší fotogalerii koupelen
277 277 911 (po–pá 10.00–18.30 hod.)
   obsah košíkupočet:0 kscena:0 Kč