Bidet vs bidetové sedátko vs bidetová sprcha

bidet_bidetova_sedatko_bidetova_sprska
9.10.2015 Návody

Účel bidetu, bidetového sedátka a bidetové spršky je stejný. Který z výrobků je ale lepší? Jednoduchá odpověď zní: pro každého něco jiného.

Zastánci bidetu budou nejspíš argumentovat tím, že bidet tu byl první. I když je ve velké části světa naprostou samozřejmostí, u nás ho stále vnímáme jako luxusní zboží, které si mohou dopřát jen majitelé velkých koupelen. V něčem mají pravdu. Bidet je ze všech tří variant prostorově nejnáročnější.  Zabírá stejně místa jako toaleta a vyžaduje samostatný přívod vody jako umyvadlo. Nejdražší řešení ovšem nepředstavuje. Bidet je možné pořídit a vybavit bidetovou baterií za rozumné prostředky. 

Bidetové sedátko, kterému se také říká elektronický bidet, budou obhajovat milovníci pohodlí. Ze všech tří variant představuje tu nejpohodlnější. Jednoduše sedíte na toaletě, a když dokončíte svou potřebu, zmáčknete tlačítko a bidetové sedátko se o všechno postará. Vaše pozadí ošplouchá proud vody silný přesně tak, jak vám to vyhovuje, a na závěr je ještě osuší lehký, svěží vánek. To celé aniž byste museli kamkoli přesedat či s čímkoli manipulovat, tedy pokud nepočítáme těch několik tlačítek. Možnou nevýhodou je vyšší pořizovací cena. Investovat do svého zdraví a pohodlí se však vždycky vyplatí. 

Asi nejvíc fanoušků můžeme očekávat v klubu bidetové sprchy. V soutěži o nejlepší poměr ceny a výkonu je to jednoznačný vítěz. Ekonomické, prostorově nenáročné a cenově přijatelné řešení nenabízí tolik pohodlí jako elektronický bidet. Přeci jen musíte z úchytky na zdi sejmout ruční bidetovou spršku, osprchovat se a utřít. Stále přitom však zůstáváte sedět na té samé míse. Oproti bidetu zůstává bidetová sprcha jednoznačně ve výhodě.

Na závěr ještě jeden tip pro vás: bidetová sprška je ten nejlepší pomocník při čištění toalety. Proudem vody se dostanete i pod hranu splachovacího kruhu, na který se při úklidu často zapomíná.    

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Bidety

Z nabídky značek celého světa pro vás vybíráme praktické a designové stojící i závěsné bidety. Bidet v naší nabídce získáte včetně veškerých potřebných komponent, jako jsou nádržky, baterie či sedátka. Pokud vás zajímá, co bidet je a k čemu slouží, doporučujeme také článek v našem Info koutku.  

 

Podobné články

Pisoáry Nova TOP Pico
Výhody a nevýhody pisoárů
9.10.2015 Návody

Pisoár neboli urinál patří mezi standardní vybavení veřejných toalet. V posledních letech se stává čím dál oblíbenějším a vyhledávanějším funkčním doplňkem soukromých koupelen. Je to vcelku pochopitelné. Pisoár je rychlý a v domácím prostředí také velmi hygienický. Na světě existují také pisoáry pro....

Umyvadlo Shakia s odtokovou drážkou
Varianty a úskalí umyvadlových odtoků
9.10.2015 Návody

Nejběžnější typ odtoku představuje výpusť. K tomu, jak ji vybírat, existují 4 snadná pravidla. U moderních umyvadel se velmi často setkáte s kreativně pojatými odtoky či nejrůznějšími designovými krytkami. Ať už mají jakýkoli tvar a provedení, jedno mají společné: pod každou designovou odtokovou drážkou či krytkou najdete...

bidet_bidetova_sedatko_bidetova_sprska
Bidet vs bidetové sedátko vs bidetová sprcha
9.10.2015 Návody

Účel bidetu, bidetového sedátka a bidetové spršky je stejný. Který z výrobků je ale lepší? Jednoduchá odpověď zní: pro každého něco jiného. Zastánci bidetu budou nejspíš argumentovat tím, že bidet tu byl první. I když je ve velké části světa naprostou samozřejmostí, u nás ho stále vnímáme jako luxusní zboží, které si mohou dopřát jen majitelé velkých koupelen. V něčem mají pravdu. Bidet je ze všech tří variant...

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapěVíce o showroomu

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ST: 10.00–18.00ČT: 10.00–18.00 (dnes zavřeno)PÁ: 10.00–17.00

Stojí za to ...Stavte se ...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–17.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK