Bouráme mýty kolem podomítkových baterií

Umyvadlo s podomítkovou umyvadlovou baterií
1.9.2015 Návody

Jednoznačně nejvíce otázek vyvolávají podomítkové baterie. Stručně proto projdeme nejčastější mýty, které se kolem nic vytvořily, a všechno uvedeme na pravou míru:

Mýtus: Když se taková baterie rozbije, už vůbec nepůjde spravit, protože je za zdí.

Pravda: Když se rozbije jakákoli baterie, nejspíš nepůjde spravit. Podomítkové jsou ovšem konstruované tak, aby vše, co se porouchat dá, šlo vyměnit i bez zásahu do zdi. Mýtus proto vyvracíme.

Mýtus: Jsou dražší, takže jsou v každém případě lepší.

Pravda: Podomítkové baterie jsou obecně designově zajímavější, jednodušší na údržbu a méně náročné na prostor, ale to neznamená, že vám je doporučíme vždy a všude. Například nevhodné jsou do určitých typů příček mezi byty, kde mohou způsobovat hluk.

Mýtus: Na podomítkových se netvoří vodní kámen.

Pravda: Pravda to tak úplně není, ale s vodním kamenem budete skutečně zápolit méně než u stojánkové baterie. Je to ovšem dané tím, že u stojánkové baterie se nevyhnete kontaktu s vodou, kdežto u podomítkové může být tento kontakt minimální. 

Mýtus: Můj instalatér mě před nimi vysloveně varuje.

Pravda: Vašemu instalatérovi rozumíme, montáž podomítkové baterie opravdu není jednoduchá.  Vyžaduje zručnost, profesionalitu a především poctivý kus práce a do toho se ne každému chce. Pokud váš instalatér na všechny novinky a inovace reaguje slovy: to nejde, nejspíš to bude on, s kým to nepůjde.

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

Daniela Šandováspecialistka zákaznické podpory Perfecto design s.r.o.Po absolutoriu strojní průmyslovky strávila Daniela 14 let v kuchyni. Tedy ne přímo v nějaké kuchyni, ale při jejich navrhování. Z kuchyně se nakonec přemístila do koupelen Perfecto design, kde se s nekonečnou trpělivostí věnuje péči o zákazníky. Volný čas věnuje pro změnu péči o svou komunitu. Kromě spravování stránek dobrovolných hasičů pořádá bazárky na podporu místních fotbalistů.

 

Podomítkové baterie

Jednocestné, dvoucestné, třícestnéčtyřcestné nebo pěticestné. S pákovým ovládáním anebo s kohoutky. Takové mohou být podomítkové moduly od Perfecto design. Vybírejte podle toho, kolika cestami má vést voda z modulu ven. Pokud to bude například jen k napouštění vody a do ruční spršky, potom vás budou zajímat moduly dvoucestné.  

 

Podobné články

Pisoáry Nova TOP Pico
Výhody a nevýhody pisoárů
9.10.2015 Návody

Pisoár neboli urinál patří mezi standardní vybavení veřejných toalet. V posledních letech se stává čím dál oblíbenějším a vyhledávanějším funkčním doplňkem soukromých koupelen. Je to vcelku pochopitelné. Pisoár je rychlý a v domácím prostředí také velmi hygienický. Na světě existují také pisoáry pro....

Umyvadlo Shakia s odtokovou drážkou
Varianty a úskalí umyvadlových odtoků
9.10.2015 Návody

Nejběžnější typ odtoku představuje výpusť. K tomu, jak ji vybírat, existují 4 snadná pravidla. U moderních umyvadel se velmi často setkáte s kreativně pojatými odtoky či nejrůznějšími designovými krytkami. Ať už mají jakýkoli tvar a provedení, jedno mají společné: pod každou designovou odtokovou drážkou či krytkou najdete...

bidet_bidetova_sedatko_bidetova_sprska
Bidet vs bidetové sedátko vs bidetová sprcha
9.10.2015 Návody

Účel bidetu, bidetového sedátka a bidetové spršky je stejný. Který z výrobků je ale lepší? Jednoduchá odpověď zní: pro každého něco jiného. Zastánci bidetu budou nejspíš argumentovat tím, že bidet tu byl první. I když je ve velké části světa naprostou samozřejmostí, u nás ho stále vnímáme jako luxusní zboží, které si mohou dopřát jen majitelé velkých koupelen. V něčem mají pravdu. Bidet je ze všech tří variant...

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapěVíce o showroomu

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.00PÁ: 10.00–17.00

Stojí za to ...Stavte se ...
 277 277 911  / dnes 10.00–18.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK