Designér ve vaší koupelně? Poznáte rozdíl!

Designér ve vaší koupelně? Poznáte rozdíl!
11.7.2013 Inspirace

Pořady a časopisy o bydlení a životním stylu se významně zasloužily o to, že se daleko více zajímáme o své bydlení a prostředí, ve kterém žijeme a pro své pohodlí a spokojené žití se snažíme udělat co možná nejvíce. Ovšem navrhnout interiér účelně a přitom esteticky nemusí být vždy snadné. Někteří se s citem pro design narodí, jiní se pěknými věcmi rádi obklopují. Pokud dojde k prolnutí těchto dvou skupin, nabízí se žádoucí řešení v podobě služeb designérů.

V následujícím článku se dozvíte, proč je tato služba v posledních letech tolik žádaná a jaké řešení může nabídnout i vám. Pokud vás trápí interiér malé koupelny, máme pro vás tip!

Luxusní koupelna BEIGE DELUXE

Individuální přístup na prvním místě

Doba pokročila a najmutí bytového designéra dnes už není nedostupnou záležitostí, která by finančně zruinovala váš rozpočet. Pokud plánujete investici do vlastního bydlení, kvůli kterému budete po řadu let zatíženi závazkem, s ne příliš atraktivním názvem „hypotéka", určitě se vyplatí investovat do návrhu interiéru. Přeci jen koupelna je spolu s kuchyní technicky nejnáročnější místností v bytě či domě a zároveň místem, ve kterém začínáte a končíte každý svůj den, zaslouží si proto vaší pozornost.

Elegantní koupelna NOUVEAU

Pomoc designérů je služba jako každá jiná, jejíž podstata je založená na individuálním přístupu. Designér spojuje znalosti z architektury a bytového designu, ale je do jisté míry také psychologem. Aby vaši tužbu o dokonalé koupelně naplnil, bude se zajímat výhradně a pouze o vaše představy, vaše požadavky, vaše emoce a postoje, o váš vkus. Jaký je váš životní styl, kolik času trávíte v koupelně, jestli v koupelně rádi relaxujete nebo využíváte koupelnu i k jiným činnostem než je primárně osobní hygiena. Důležitá je i vaše představa o investované částce.

Jedině tak vám koupelnový designér vybere nejvhodnější styl interiéru, správně zkombinuje materiály, sladí koupelnové vybavení, zvolí příjemné barvy či dekory - tedy vymyslí řešení přesně podle toho, co potřebujete k vaší plné spokojenosti. Designér profesionál ví nejlépe, jak pracovat s prostorem a díky svému know-how docílí toho, aby koupelna působila nejen esteticky, ale také útulně a především funkčně.

Moderní koupelna MODULAR

Pokud nemáte dostatek volného času a jste velmi zaneprázdnění prací či péčí o rodinu, nabízí se služba realizace koupelny na klíč, od které můžete očekávat kompletní servis od návrhu až po samotnou realizaci projektu.

Malá koupelna s velkým prostorem pro změnu

Skutečnost je taková, že byty v panelových domech či novostavbách nebývají mnohdy velké a koupelnový prostor je zde určitým kompromisem. Řešení právě takové dispozice bývá jedním z nejčastějších přání klientů, kteří se s důvěrou obracejí na pomoc designérů.

Tipy, jak opticky zvětšit malou koupelnu, poradil Jozef Počil, designér Perfecto design: „Ze všeho nejdůležitější je především dostatek světla. V kombinaci s velkoformátovým nástěnným zrcadlem, světlými barvami a lesklým povrchem, bude žádoucí efekt zaručen. Aby nábytek a ostatní koupelnové vybavení působilo vzdušně, volte závěsnou variantu." Dnes lidé sní o moderním, pěkném, jednoduchém a účelném bydlení, tak proč jim jejich představy a přání nesplnit?

Minimalistická koupelna UBIK 1

Vizualizace - milník na cestě od pouhé představy ke skutečné koupelně snů

Komfortní služba, která vám umožní představit si podobu své nové koupelny ještě před samotnou realizací, dnes je již samozřejmostí každého moderního koupelnového studia. Co od návrhu očekávat, jak poznat kvalitní zpracování od nepovedeného - odpovědi na tyto otázky, i spoustu dalších užitečných informací, vám poskytne náš článek o fotorealistických vizualizacích.

Proč využít služeb designérů aneb v čem spočívá přínos této „moderní" služby:

  • Dlouholeté zkušenosti odborníka
  • Individuální přístup
  • Řešení na míru
  • Kompletní servis
  • Úspora času
  • Cíleně investované peníze

Výsledkem je nadčasový interiér v jednotném stylu s kvalitním vybavením přesně podle vašich představ a vkusu!

 


Autor: Jana Sloupová
Perfecto design

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

GROHE Blue Home live
I vaše kuchyň může perlit
7.11.2017 Inspirace

Vaše kuchyň může právě teď získat spoustu užitečných dovedností navíc. Vyměňte obyčejnou kuchyňskou baterii, za systém Grohe Blue, se kterým dokážete vykouzlit perlivou vodu přímo z kohoutku. Žádnou magii za tím nehledejte…

Designér ve vaší koupelně? Poznáte rozdíl!
Designér ve vaší koupelně? Poznáte rozdíl!
11.7.2013 Inspirace

Pořady a časopisy o bydlení a životním stylu se významně zasloužily o to, že se daleko více zajímáme o své bydlení a prostředí, ve kterém žijeme a pro své pohodlí a spokojené žití se snažíme udělat co možná nejvíce. Ovšem navrhnout interiér účelně a přitom esteticky nemusí být vždy snadné. Někteří se s citem pro design narodí, jiní se pěknými věcmi rádi obklopují. Pokud dojde k prolnutí těchto dvou skupin, nabízí se žádoucí řešení v podobě služeb designérů.V následujícím článku se dozvíte, proč je tato služba v posledních letech tolik žádaná a jaké řešení může nabídnout i vám. Pokud vás trápí ...

Design Award Winner 2013
Koupelnová kolekce Catino – vítěz prestižního ocenění Platinum A´Design Award – v nabídce Perfecto design!
4.7.2013 Inspirace

Všem milovníkům designu představujeme výjimečnou kolekci sanitární keramiky, která získala prestižní ocenění Platinum A´Design Award. Kolekce je dílem italského designéra Emanuela Pangraziho, úspěšného a talentovaného návrháře nábytku, koupelnových armatur a sanity.Výjimečné vlastnosti CatinoKolekce se zrodila z touhy zachytit poezii všedního dne. Dokonalé spojení praktičnosti a stylu, se snadno přizpůsobí každému prostoru. Čisté tvary, osobité křivky a elegantní linie kolekce Catino znovu potvrdily kvality DISEGNO Ceramica. Italská značka tradičně používá prvotřídní materiály a svým produktům...

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.00PÁ: 10.00–17.00

Přijďte posedět...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / dnes 10.00–18.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK