Designová umyvadla

14.10.2015 Články 2007-15

Co znamená design, už víme. Za designová umyvadla proto můžeme pokládat takové výrobky, které mají kromě spolehlivého fungování přidanou hodnotu v provedení, barvě nebo tvaru, tedy zjednodušeně řečeno - v estetice. V případě designových umyvadel od Perfecto design k tomu navíc přistupuje ještě ohled na příznivou cenu a vysokou kvalitu jak samotných výrobků, tak i služeb.

Nadčasovost jako klíčový prvek

Pokud máte zkušenost, že Vás designové umyvadlo po čase přestalo bavit a chcete se tomu v budoucnu vyhnout, spolehněte se jednoduše na svůj vkus. Zamyslete se nad tím, které věci, barvy a tvary Vás ani po čase neomrzí. Je jedno, zda si vezmete za vzor Váš šatník, vozidlo anebo rovnou řečené designové umyvadlo. Výsledek by měl být pokaždé stejný.

Vaše příští designové umyvadlo by mělo vycházet ze zralé úvahy nad tím, co Vás trvale baví, upoutává, přitahuje a hlavně, co se osvědčilo. Nadčasové věci totiž neztrácí svoji hodnotu a pro designová umyvadla to platí dvojnásob.

Bez praktičnosti není design

Když si návrháři designových umyvadel uvědomili neomezené možnosti dnešních technologií, pěkně tím zamotali hlavu samotným spotřebitelům. Jejich dílny začala opouštět designová umyvadla exkluzivního vzhledu, která však zapomínala na to hlavní, co designové umyvadlo potřebuje. Chyběla jim totiž užitná hodnota. A tak se začaly koupelny plnit skleněnými umyvadly s výškou sotva dva centimetry, která po každém použití vyžadovala nástup úklidové čety.

Pro výrobce i spotřebitele z toho plyne jasné poučení. Kvalitní designová umyvadla a s nimi spojené vodovodní baterie neupoutávají jen svým vzhledem, ale v první řadě dobře slouží svému účelu. Perfecto design k tomu připojuje ještě ohled na cenu. Věříme, že i s nízkým rozpočtem, může být každá koupelna perfektní a designová.

Návrháři designových umyvadel

Interiérovému designu řadu let vládnou Italští návrháři. Výjimku v tomto případě netvoří ani designová umyvadla. Italský design má v sobě vášeň, fantazii i srdce. Dlouholeté zkušenosti k těmto kvalitám připojují technickou vyspělost, prověřenost a spolehlivost.

Italský styl se lavinovitě šíří. Přímo ovlivňuje nejbližší okolí a postupně působí i na vzdálenější kraje, včetně České republiky. I na jiných místech dnes můžeme narazit na výjimečná designová umyvadla i další výrobky sanitární keramiky. V Perfecto design proto vedle pestré nabídky italských návrhářů najdete i designová umyvadla blízkých Španělů, Portugalců, ale i šikovných Čechů.

Kdo udává trendy?

I když se může zdát, že v otázce designu hrají prim návrháři, skutečný trend udávají samotní spotřebitelé. Genialita nebo originalita vyznívají naprázdno, pokud si spotřebitel designové umyvadlo nekoupí.

Designová umyvadla nás umí překvapit množstvím tvarů, barev a neotřelým materiálem. Vyznat se v šíři nabídek designových umyvadel proto není snadné. Vy se spolehněte na prověřené obchodníky, svůj individuální vkus, dobrý pocit a dál určujte trendy. Vašich požadavků, námětů a ohlasů, nejen v oblasti designových umyvadel, dbá i Vaše Perfecto design. Vybírejte z našeho širokého sortimentu designových umyvadel!

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

 
Zajímavé odkazy
14.10.2015 Články 2007-15

Odkazy na stránky, které by mohly zajímat všechny zájemce o design, kutilství a vybavování domácnosti vůbec: Nářadí, Hitachi, šroubováky, brusky, tmely ...Realt.cz, reality, bydlení, fotogalerie, inspirace ... Dřevěný nábytek Šafr vše ze dřeva - masivní nábytek, postele, skříně, matrace, komody, hračky, stoly, židle-nízké ceny,vysoká kvalita.Hypocentrum Modré pyramidy - pro každého, kdo řeší financování bydleníPokud máte jakékoliv odkazy, které by mohly zajímat návštěvníky našich stránek a souvisejí s naším oborem, budeme velmi rádi, pokud nám je poskytnete například přes kontaktní formulář n...

 
Vděčné i věčné koupelnové doplňky chromové
14.10.2015 Články 2007-15

Chromové koupelnové doplňky jsou vděčným prvkem každé koupelny i toalety. Hlavní předností koupelnových doplňků chromových je snadná kombinovatelnost s ostatním nezbytným vybavením, jako jsou vodovodní baterie. Hned na druhém místě musíme jmenovat odolnost chromu proti mechanickému poškození, rzi i vodnímu kameni. To je ostatně důvod, proč k tomuto materiálu sahají návrháři při výrobě baterií, které jsou účinkům vody vystaveny nejvíc.Chrom vždy najde uplatněníSnad žádnému jinému materiálu není v koupelně věnován tak velký prostor, jako chromu. Důkaz nabízí koupelnové doplňky chromové. Tyto dop...

 
Designové koupelnové doplňky
14.10.2015 Články 2007-15

O designových koupelnových doplňcích můžeme hovořit až v posledních letech. V minulosti totiž oblast designových koupelnových doplňků připomínala spíše počátky průmyslové revoluce. Doplňky byly chápány na doplnění prázdných míst v koupelně a jejich estetika nehrála prakticky žádnou roli. Tato doba už je naštěstí dávno pryč.Návrhářská studia si uvědomila význam detailu. Designové doplňky do koupelny jsou důležitým prvkem, který dokáže podtrhnout a dotvořit vzhled každé koupelny. Právě proto jsou dnes byť i na nejmenší háček na ručníky povoláváni designéři světových jmen.S doplňky „nebejvávalo d...

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.00PÁ: 10.00–17.00

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / dnes 10.00–18.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK