Designové koupelnové doplňky

14.10.2015 Články 2007-15

O designových koupelnových doplňcích můžeme hovořit až v posledních letech. V minulosti totiž oblast designových koupelnových doplňků připomínala spíše počátky průmyslové revoluce. Doplňky byly chápány na doplnění prázdných míst v koupelně a jejich estetika nehrála prakticky žádnou roli. Tato doba už je naštěstí dávno pryč.

Návrhářská studia si uvědomila význam detailu. Designové doplňky do koupelny jsou důležitým prvkem, který dokáže podtrhnout a dotvořit vzhled každé koupelny. Právě proto jsou dnes byť i na nejmenší háček na ručníky povoláváni designéři světových jmen.

S doplňky „nebejvávalo dobře"

Designové koupelnové doplňky zněly v minulosti stejně absurdně, jako například svobodná diktatura. V českých koupelnách o designových koupelnových doplňcích nemohla být řeč. Vrcholem tehdejších designových koupelnových doplňků byly kýčovité pozlacené háčky a držáky na ručník dovezené z ciziny.

Dnešní doba je jiná. Současní návrháři se v designových koupelnových doplňcích doslova předhánějí. Skutečným vítězem tažení za důležitost designových koupelnových doplňků jste však Vy, zákazníci. Nová tvůrčí energie dává tožit možnosti výběru a příznivá cena zase nahrává tomu, aby si člověk měnil koupelnové doplňky kdykoli a jakoli se mu zlíbí.

Dovolte si experimentovat

Na rozdíl od umyvadel nebo baterií nabízejí koupelnové doplňky prostor pro experimenty. Z důvodů náročnější instalace a vyšší ceny je v případě sanitární keramiky nebo vodovodních baterií třeba brát ohled na nadčasovost. Pořizovací cena designových doplňků je natolik příznivá, že si je můžete dovolit měnit častěji a experimentovat. Pusťte si do koupelny designové koupelnové doplňky z moderních materiálů jako dřevo či silikon, anebo ji osvěžte novými barvami. Když se Vám po čase  přestanou líbit, nic se neděje. Jednoduše je vyměníte za nové!

Designéři světových jmen

Za největšími postavami současných designových koupelnových doplňků se musíme vypravit do teplých krajů. Designové koupelnové doplňky jsou totiž, spolu s většinou interiérového designu, doménou románských národů. V našem případě je dobrým zástupcem dlouhodobého trendu španělský dodavatel Bath & Kitchen, který je celosvětově uznávaným inovátorem a lídrem tohoto odvětví. O designových koupelnových doplňcích však vědí své i Češi. Zvláštní dovednost, jak skloubit design, praktičnost a funkčnost, jim zajišťuje pevné místo jak v oblasti designových koupelnových doplňků, tak v naší nabídce.

Bath and Kitchen - Celosvětově uznávaný inovátor a lídr v oblasti koupelnových doplňků

Ryze český přínos

Designové koupelnové doplňky svědčí Čechům i Čechám. Čechům proto, že často vycházejí z oblíbených klasických tvarů, ke kterým máme přirozenou důvěru a mezi kterými je nám dobře. Čechám proto, že designové koupelnové doplňky jsou vyráběné z kvalitních a výjimečně odolných materiálů. V nabídce Perfecto design najdete české designové koupelnové doplňky pod značkou Nimco. Pravdivost všeho, co o nich bylo řečeno, potvrzuje záruka prodloužená často až na 10 let!

Koupelnové doplňky Nimco - Zlaté české ručičky

Nákup jako celistvý zážitek

V koupelně se nám mnohem lépe relaxuje, pokud je samotný výběr a nákup doplňků příjemným zážitkem. Proto vedle kvality, designu a ceny doporučujeme, aby o jejich výběru spolurozhodovaly také služby, které jejich nákup provází. Vyplatí se to. Spokojení zákazníci se rádi vracejí na prověřená místa a pro designové koupelnové doplňky to platí dvojnásob.

 

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

 
Zajímavé odkazy
14.10.2015 Články 2007-15

Odkazy na stránky, které by mohly zajímat všechny zájemce o design, kutilství a vybavování domácnosti vůbec: Nářadí, Hitachi, šroubováky, brusky, tmely ...Realt.cz, reality, bydlení, fotogalerie, inspirace ... Dřevěný nábytek Šafr vše ze dřeva - masivní nábytek, postele, skříně, matrace, komody, hračky, stoly, židle-nízké ceny,vysoká kvalita.Hypocentrum Modré pyramidy - pro každého, kdo řeší financování bydleníPokud máte jakékoliv odkazy, které by mohly zajímat návštěvníky našich stránek a souvisejí s naším oborem, budeme velmi rádi, pokud nám je poskytnete například přes kontaktní formulář n...

 
Vděčné i věčné koupelnové doplňky chromové
14.10.2015 Články 2007-15

Chromové koupelnové doplňky jsou vděčným prvkem každé koupelny i toalety. Hlavní předností koupelnových doplňků chromových je snadná kombinovatelnost s ostatním nezbytným vybavením, jako jsou vodovodní baterie. Hned na druhém místě musíme jmenovat odolnost chromu proti mechanickému poškození, rzi i vodnímu kameni. To je ostatně důvod, proč k tomuto materiálu sahají návrháři při výrobě baterií, které jsou účinkům vody vystaveny nejvíc.Chrom vždy najde uplatněníSnad žádnému jinému materiálu není v koupelně věnován tak velký prostor, jako chromu. Důkaz nabízí koupelnové doplňky chromové. Tyto dop...

 
Designové koupelnové doplňky
14.10.2015 Články 2007-15

O designových koupelnových doplňcích můžeme hovořit až v posledních letech. V minulosti totiž oblast designových koupelnových doplňků připomínala spíše počátky průmyslové revoluce. Doplňky byly chápány na doplnění prázdných míst v koupelně a jejich estetika nehrála prakticky žádnou roli. Tato doba už je naštěstí dávno pryč.Návrhářská studia si uvědomila význam detailu. Designové doplňky do koupelny jsou důležitým prvkem, který dokáže podtrhnout a dotvořit vzhled každé koupelny. Právě proto jsou dnes byť i na nejmenší háček na ručníky povoláváni designéři světových jmen.S doplňky „nebejvávalo d...

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.30PÁ: 10.00–17.00SO–NE: 10.00–13.30 (tento týden zavřeno), Zavřeno

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / PONDĚLÍ 10.00–18.30
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2020 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK