Exkluzivně v nabídce: SensoWash sedátko Starck C

SensoWasch bidetové sedátko Starck od Duravit
15.3.2013 Inspirace

Intimní hygiena ještě nikdy nebyla pohodlnější. Představujeme nové inteligentní bidetové sedátko SensoWash Starck C od značky Duravit!


SensoWash Starck C pro moderní životní styl a vyšší kvalitu života

SensoWash bidetové sedátko Starck C vzniklo, aby dokonale naplnilo potřeby dnešních uživatelů. Pomalé sklápění, elektrické ovládání víka i sedátka, hýžďová sprcha, intimní sprcha pro dámy, oscilující sprcha a pulzující masážní funkce zajišťují maximální komfort.

Regulaci intenzity proudu, teplotu vody i vzduchu u vysoušeče a pozici trysky můžete individuálně nastavit a uložit do svého uživatelského profilu. Vaše oblíbené nastavení bidetového sedátka budete mít kdykoli po ruce díky dálkovému ovládání, který je součástí výbavy sedátka SensoWash Starck.

Současný hit moderních koupelen - SensoWash bidetové sedátko Starck
Rozdíl viditelný na první pohled: vlevo předchozí model s externími přípojkami na vodou a elektrickou energii,

které jsou vedené  mimo toaletu, vpravo vylepšená generace Sensowash Starck C se skrytým připojením. 
.

Další novinka, kterou jistě oceníte, je funkce integrovaného vyhřívání sedátka, kterou si můžete nastavit podle svého.  Zabudovaný infračervený senzor zajistí, aby teplota nebyla příliš vysoká.

Důmyslnost provedení dokazuje noční osvětlení vnitřní části toalety i antibakteriální ochrana sedátka a trysek, které můžete, spolu s kompletní čisticí jednotkou, při údržbě snadno odejmout. Mezi dalšími výhodami sedátka jmenujme samočistící mechanismus trysek po každém použití, snadnou montáž a demontáž prkénka jedním hmatem, energeticky úsporný režim a dětskou pojistku.

Přehled funkcí bidetového sedátka Sensowash Starck

Další bidetová sedátka od Duravit vybírejte v nabídce Perfecto design.


Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

GROHE Blue Home live
I vaše kuchyň může perlit
7.11.2017 Inspirace

Vaše kuchyň může právě teď získat spoustu užitečných dovedností navíc. Vyměňte obyčejnou kuchyňskou baterii, za systém Grohe Blue, se kterým dokážete vykouzlit perlivou vodu přímo z kohoutku. Žádnou magii za tím nehledejte…

Designér ve vaší koupelně? Poznáte rozdíl!
Designér ve vaší koupelně? Poznáte rozdíl!
11.7.2013 Inspirace

Pořady a časopisy o bydlení a životním stylu se významně zasloužily o to, že se daleko více zajímáme o své bydlení a prostředí, ve kterém žijeme a pro své pohodlí a spokojené žití se snažíme udělat co možná nejvíce. Ovšem navrhnout interiér účelně a přitom esteticky nemusí být vždy snadné. Někteří se s citem pro design narodí, jiní se pěknými věcmi rádi obklopují. Pokud dojde k prolnutí těchto dvou skupin, nabízí se žádoucí řešení v podobě služeb designérů.V následujícím článku se dozvíte, proč je tato služba v posledních letech tolik žádaná a jaké řešení může nabídnout i vám. Pokud vás trápí ...

Design Award Winner 2013
Koupelnová kolekce Catino – vítěz prestižního ocenění Platinum A´Design Award – v nabídce Perfecto design!
4.7.2013 Inspirace

Všem milovníkům designu představujeme výjimečnou kolekci sanitární keramiky, která získala prestižní ocenění Platinum A´Design Award. Kolekce je dílem italského designéra Emanuela Pangraziho, úspěšného a talentovaného návrháře nábytku, koupelnových armatur a sanity.Výjimečné vlastnosti CatinoKolekce se zrodila z touhy zachytit poezii všedního dne. Dokonalé spojení praktičnosti a stylu, se snadno přizpůsobí každému prostoru. Čisté tvary, osobité křivky a elegantní linie kolekce Catino znovu potvrdily kvality DISEGNO Ceramica. Italská značka tradičně používá prvotřídní materiály a svým produktům...

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapěVíce o showroomu

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.00PÁ: 10.00–17.00

Stojí za to ...Stavte se ...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–18.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK