I vaše kuchyň může perlit

GROHE Blue Home live
7.11.2017 Inspirace

Vaše kuchyň může právě teď získat spoustu užitečných dovedností navíc. Vyměňte obyčejnou kuchyňskou baterii, za systém Grohe Blue, se kterým dokážete vykouzlit perlivou vodu přímo z kohoutku. Žádnou magii za tím nehledejte… Tajemství spočívá v unikátní několika složkové německé technologii v pověstné kvalitě.

Designový chladič GROHE BlueMozkem systému je designový chladič, kterému k stačí jen 30 cm prostoru a to až do vzdálenosti 4,5 m od dřezu. Do prostoru za dvířky chladiče zašroubujete karbonizační lahev, která má na starosti výrobu perlivé vody a filtr. Vybírat můžete mezi klasickým filtrem, uhlíkovým filtrem, který doporučujeme do oblastí s tvrdou vodou a magnéziovým filtrem, který vaši vodu obohatí o zdraví prospěšný hořčík. Filtrováním z vody odstraníte látky, které mohou negativně ovlivňovat její chuť i složení. Filtr zachytí vodní kámen, těžké kovy, jako je železo nebo měď, chlór i pesticidy. Naopak důležité látky jako je vápník nebo hořčík ve vodě zachová

Elegantní baterie z lesklého chromu StarLight anebo ušlechtilé nerez oceli SuperSteel tvoří srdce celého systému. Nabízíme ji v několika designových i funkčních provedeních. Základní výběr spočívá v rozhodnutí, zda má nahrazovat funkci klasické kuchyňské baterie, anebo ji chcete jako doplněk k vaší stávající.


GROHE Blue Home ve tvaru L | StarLight chrom
(SuperSteel nerez)

GROHE Blue Home ve tvaru C | StarLight chrom
(SuperSteel nerez)

GROHE Blue Home ve tvaru U | StarLight chrom
(SuperSteel nerez)

GROHE Blue Home Mono | StarLight chrom
(SuperSteel nerez)

Jakmile máte jasno, stačí si jen řídit několika jednoduchými barevnými pokyny, které vám bude LED přepínač na těle baterie hlásit:

GROHE Blue sklenice neperlivé vody GROHE Blue sklenice jemně perlivé vody GROHE Blue sklenice perlivé vody
GROHE Blue - indikace neperlivé vody GROHE Blue - indikace jemně perlivé vody GROHE Blue - indikace perlivé vody
Modrá = osvěžující neperlivá voda Tyrkysová = jemně perlivá voda Zelená = perlivá voda

Oranžová barva vás upozorní na nutnost výměny filtru, bílá barva na výměnu karbonizační lahve.

Náklady na sadu Grohe Blue se vám mohou zdát zpočátku poněkud vyšší. Pokud si však vaše rodina perlivou, dokonale chlazenou nebo filtrovanou vodu oblíbila, po určitém čase se vám investice spolehlivě vrátí. Kromě peněz šetříte především svůj čas. Jediná lahev na CO2 vystačí na 75 litrů perlivé vody. Když budete pouštět spíše jemně perlivou, výdrží ještě déle. O ušetřené námaze s taháním neekologických PET lahví ani nemluvě.

Náklady GROHE Blue ve srovnání s náklady na balenou vodu

Obsluha systému je velmi snadná. Spolu s dodávkou získáte srozumitelný návod na údržbu pomocí čisticí kazety s adaptérem a veškeré užitečné informace, včetně návodu na instalaci. Výrobce tvrdí, že nezabere více než 30 minut.

Pokud vás výhody systému Grohe Blue stále nepřesvědčily, navštivte náš showroom v Jeseniově ulici. Až si všechno vyzkoušíte na vlastní oči a chuť, zjistíte, že lepšího pomocníka do vaší domácnosti si snad ani nejde představit.

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

Jiří Drahotamarketingový ředitel Perfecto design s.r.o.Chvíli to trvalo, ale po sedmi letech nejrůznějších pozic ve financích, marketingu a obchodě zakotvil v roce 2009 Jiří nadobro v Perfecto design, kde dnes působí jako marketingový ředitel. Když náhodou není ve své kanceláři, určitě byste na něj natrefili někde v cizích krajích, protože cestování je jeho největší koníček.

 

Podobné články

GROHE Blue Home live
I vaše kuchyň může perlit
7.11.2017 Inspirace

Vaše kuchyň může právě teď získat spoustu užitečných dovedností navíc. Vyměňte obyčejnou kuchyňskou baterii, za systém Grohe Blue, se kterým dokážete vykouzlit perlivou vodu přímo z kohoutku. Žádnou magii za tím nehledejte…

Designér ve vaší koupelně? Poznáte rozdíl!
Designér ve vaší koupelně? Poznáte rozdíl!
11.7.2013 Inspirace

Pořady a časopisy o bydlení a životním stylu se významně zasloužily o to, že se daleko více zajímáme o své bydlení a prostředí, ve kterém žijeme a pro své pohodlí a spokojené žití se snažíme udělat co možná nejvíce. Ovšem navrhnout interiér účelně a přitom esteticky nemusí být vždy snadné. Někteří se s citem pro design narodí, jiní se pěknými věcmi rádi obklopují. Pokud dojde k prolnutí těchto dvou skupin, nabízí se žádoucí řešení v podobě služeb designérů.V následujícím článku se dozvíte, proč je tato služba v posledních letech tolik žádaná a jaké řešení může nabídnout i vám. Pokud vás trápí ...

Design Award Winner 2013
Koupelnová kolekce Catino – vítěz prestižního ocenění Platinum A´Design Award – v nabídce Perfecto design!
4.7.2013 Inspirace

Všem milovníkům designu představujeme výjimečnou kolekci sanitární keramiky, která získala prestižní ocenění Platinum A´Design Award. Kolekce je dílem italského designéra Emanuela Pangraziho, úspěšného a talentovaného návrháře nábytku, koupelnových armatur a sanity.Výjimečné vlastnosti CatinoKolekce se zrodila z touhy zachytit poezii všedního dne. Dokonalé spojení praktičnosti a stylu, se snadno přizpůsobí každému prostoru. Čisté tvary, osobité křivky a elegantní linie kolekce Catino znovu potvrdily kvality DISEGNO Ceramica. Italská značka tradičně používá prvotřídní materiály a svým produktům...

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapěVíce o showroomu

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.00PÁ: 10.00–17.00

Stojí za to ...Stavte se ...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–18.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK