Jak na baterie, koupelny, umyvadla

14.10.2015 Články 2007-15

Baterie, koupelny a umyvadla jsou věcí běžné denní potřeby. Většina z nás se nad triádou baterie, koupelna, umyvadlo nepozastaví, dokud spolehlivě fungují nebo nevznikne nutnost tuto otázku řešit. Spolehlivému fungování i bezproblémovému řešení přitom lze předejít dobrým výběrem dodavatele. Jen tak získáte jistotu, že vaše baterie, koupelna i umyvadlo odpovídá Vašim požadavkům a poskytuje přesně to, co od nich očekáváte.

Kombinace baterií, koupelen a umyvadel

Baterie, koupelny a umyvadla se vždy vzájemně kombinují. Obecně platí, že výrobci nabízejí baterie, koupelny a umyvadla hranatého nebo kulatého tvaru. Tvarová shoda baterií, koupelen a umyvadel působí jednotně a vytváří dojem uhlazenosti. Pokud naopak vzájemně zkombinujete baterie, koupelny a umyvadla odlišných typů, docílíte zajímavého efektu a netradičního vzezření.

Vybírejte podle typu výrobku

Baterie, koupelny a umyvadla doporučujeme vybírat s ohledem na jejich uzpůsobení, tvar a možnosti. Například umyvadlo bez otvoru lze doplnit pouze takovou baterií, která bezpečně dosáhne do mycí plochy. Zcela konkrétně to bude vysoká stojánková nebo podomítková baterie. U baterií a umyvadel do koupelen se zaměřte na logiku celku a vybranou kombinaci raději zkonzultujte s odborníkem, který má přestavbu či rekonstrukci na starosti.

Baterie a umyvadlo dotváří vzhled

Vedle dlaždic je právě baterie a umyvadlo tím, co dotváří vzhled celé koupelny. Pokud vybíráte nové baterie, koupelny a umyvadla, začněte buď dlaždicemi, nebo sanitou s baterií a podle toho dolaďte vše ostatní. Výběr s ohledem na výsledek se vyplatí. Odměnou bude baterie, koupelna a umyvadlo kompaktního a uceleného vzhledu.

Kolekce je spíše výjimkou

Kolekce baterií a umyvadel je v oblasti koupelen spíše raritou. Výrobci baterií, koupelen a umyvadel většinou nemají kapacity obsáhnout všechny tyto oblasti zároveň. I zde se však najdou výjimky. V nabídce Perfecto design v sekci baterie, koupelny, umyvadla tvoří tuto výjimku kolekce WCA od portugalské Sanindusy, která nabízí jak vodovodní baterie, tak i sanitu.

Zvláštní místo patří piedestalu

Zvláštní místo v oblasti baterií, koupelen a umyvadel náleží soliternímu neboli piedestalovému umyvadlu. Baterie, koupelna a umyvadlo na podstavci působí dohromady vznešeným dojmem. Soliterní umyvadlo doplněné vhodnou baterií se stává dominantou koupelny. Doporučujeme ho proto vybírat do velkých koupelen, kde není nouze o místo a kde může dobře vyniknout.

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

 
Zajímavé odkazy
14.10.2015 Články 2007-15

Odkazy na stránky, které by mohly zajímat všechny zájemce o design, kutilství a vybavování domácnosti vůbec: Nářadí, Hitachi, šroubováky, brusky, tmely ...Realt.cz, reality, bydlení, fotogalerie, inspirace ... Dřevěný nábytek Šafr vše ze dřeva - masivní nábytek, postele, skříně, matrace, komody, hračky, stoly, židle-nízké ceny,vysoká kvalita.Hypocentrum Modré pyramidy - pro každého, kdo řeší financování bydleníPokud máte jakékoliv odkazy, které by mohly zajímat návštěvníky našich stránek a souvisejí s naším oborem, budeme velmi rádi, pokud nám je poskytnete například přes kontaktní formulář n...

 
Vděčné i věčné koupelnové doplňky chromové
14.10.2015 Články 2007-15

Chromové koupelnové doplňky jsou vděčným prvkem každé koupelny i toalety. Hlavní předností koupelnových doplňků chromových je snadná kombinovatelnost s ostatním nezbytným vybavením, jako jsou vodovodní baterie. Hned na druhém místě musíme jmenovat odolnost chromu proti mechanickému poškození, rzi i vodnímu kameni. To je ostatně důvod, proč k tomuto materiálu sahají návrháři při výrobě baterií, které jsou účinkům vody vystaveny nejvíc.Chrom vždy najde uplatněníSnad žádnému jinému materiálu není v koupelně věnován tak velký prostor, jako chromu. Důkaz nabízí koupelnové doplňky chromové. Tyto dop...

 
Designové koupelnové doplňky
14.10.2015 Články 2007-15

O designových koupelnových doplňcích můžeme hovořit až v posledních letech. V minulosti totiž oblast designových koupelnových doplňků připomínala spíše počátky průmyslové revoluce. Doplňky byly chápány na doplnění prázdných míst v koupelně a jejich estetika nehrála prakticky žádnou roli. Tato doba už je naštěstí dávno pryč.Návrhářská studia si uvědomila význam detailu. Designové doplňky do koupelny jsou důležitým prvkem, který dokáže podtrhnout a dotvořit vzhled každé koupelny. Právě proto jsou dnes byť i na nejmenší háček na ručníky povoláváni designéři světových jmen.S doplňky „nebejvávalo d...

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.30PÁ: 10.00–17.00SO–NE: 10.00–13.30 (tento týden zavřeno), Zavřeno

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / PONDĚLÍ 10.00–18.30
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2020 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK