Chcete koupelnu podle svého? Jsme tu pro vás

Moderní byt, Svět koupelen

O návrh vaší koupelny se postarají naši zkušení designéři. Budou vám naslouchat, poznají vás i vaše představy a důkladně se seznámí s vaším prostorem. Ze zkušenosti víme, že nejlepší výsledky vznikají ze vzájemné spolupráce, proto jsme pro vás připravili průvodce celým procesem.

Naše realizované koupelny jsou také k vidění v časopisu Moderní byt - Svět koupelen. Inspirujte se v naší fotogalerii.

Koupelny našich klientů

Více inspirací

K nové koupelně vás dovedeme krok za krokem

1 1

Na takzvané „nulté“ schůzce s designérem projdeme styly koupelen, které vás inspirují; technické náležitosti vašeho projektu; provázanost s ostatními prostorami domu; požadavky na vybavení; termíny stavby a v neposlední řadě představu o rozpočtu.

Designér s vámi postupně projde celý showroom od dlažeb po sanitární zařízení. Vyberete společně jednotlivé produkty, se kterými budeme v návrhu pracovat. Cílem schůzky je tedy získat všechny potřebné informace k tomu, aby designér dokázal vytvořit ten nejlepší návrh odpovídající vašim designovým a zároveň finančním představám.

 

 
2 2

Nyní je to na nás. Designér pro vás během pěti až deseti pracovních dní od nulté schůzky zpracuje návrh vaší koupelny nebo toalety.

 

 
3 3
Náhled koupelny 1
Náhled koupelny 2
Náhled koupelny 3
Náhled koupelny 4

Zhruba po týdnu od nulté schůzky přichází další setkání tentokrát již s prezentací návrhu vaší koupelny. Zcela určující pro její kvalitu je dispoziční řešení a to nejlepší možné vám designér zhmotní v minimálně pěti fotorealistických vizualizacích. V případě samostatné toalety můžete očekávat alespoň tři vizualizace. Navíc se můžete těšit na virtuální prohlídku pomocí 3D brýlí.

Součástí prezentace je také ucelená cenová nabídka, kde již budete  mít k dispozici ceny všech zařizovacích a typových prvků s výjimkou výrobků realizovaných na míru (skleněné zástěny, zrcadla, nábytek atp.). Tyto výrobky jsou předmětem poptávky po odsouhlasení finální verze návrhu. 

 

 

Na závěr tohoto setkání vás požádáme o úhradu za návrh(y) formou vratné zálohy na odběr zboží ve výši 3.500 Kč za návrh koupelny a případně 1.750 Kč za návrh samostatné toalety. Tyto částky se vrací každému klientovi, který od nás odebere zboží alespoň v hodnotě 60 tis. Kč (za každou koupelnu) nebo 30 tis. Kč (za každou samostatnou toaletu). Veškeré podrobnosti naleznete v našem ceníku služeb koupelnového studia.

 

 
4 4

Po odsouhlasení finální varianty návrhu začneme zpracovávat výkresovou dokumentaci. Bezprostředně po objednání obkladů a dlažeb také začneme zpracovávat takzvané spárořezy nebo chcete-li kladecí plán. Nyní je vše závislé na termínu realizace stavby.

 

 
5 5

Zbývá méně než 8 týdnů do stavby? Nyní je ideální zboží závazně objednat. Na základě objednávky vám vystavíme zálohovou fakturu na 70 % ceny zboží. Jakmile je záloha uhrazena, potvrzujeme závazně objednávku výrobcům a zároveň pro vás blokujeme veškeré skladové zboží. Také vás v této fázi budeme informovat o předběžných termínech dodání jednotlivých položek.

Zboží do našeho skladu přichází průběžně a pokusíme se vždy jeho dodání přizpůsobit průběhu vaší stavby. Typicky budete nejprve potřebovat podomítkové prvky, které se instalují do stěny nebo podlahy, dále obklady a dlažby a v poslední fázi zařizovací předměty jako umyvadla, klozety atd.

 

 
6 6

Abychom vám usnadnili dodání, můžete si odebrat bez doplatku zboží až do 70 % uhrazené zálohy. Před odběrem zbývajícího zboží vás požádáme o doplatek zbývajících 30 % ceny objednávky. Pokud hodnota odebíraného zboží dosáhne 60 tis. Kč za koupelnu nebo 30 tis. Kč u toalety, bude tento doplatek ponížen o 3.500 Kč za návrh koupelny nebo o 1.750 Kč za návrh toalety.

Připravené zboží vám u nás ponecháme až 30 dní zcela zdarma. Po uplynutí těchto 30 dnů vás požádáme o skladovné dle VOP.

Zboží dovezeme zdarma až ve třech dodávkách. Případné další dodávky budeme účtovat dle VOP. Dodávku obkladů a dlažeb naceňujeme individuálně vždy v závislosti na objemu a místě dodání.

 

 
7 7

Nemáte ještě stavební profesionály? Nevadí. Pokud jste z Prahy a okolí, dokážeme vám pomoci i se zajištěním stavbní firmy a potřebných řemeslníků. Jakmile je odsouhlasený návrh nové koupelny, propojíme vás se stavebními firmami, abyste se mohli rozhodnout pro tu nejlepší. Pokud máte stavební firmu již zajištěnou, stačí nás propojit a zajistíme klíčovou koordinaci dodávky jednotlivých produktů tak, aby samotná stavba proběhla co možná nejlépe.

 

 
8 8

V tuto chvíli už bude ve vašem bytě nová perfectní koupelna. Věříme, že z ní budete nadšeni a na závěr se s námi o svou radost podělíte. Věnujete-li nám pár řádků hodnocení, okomentujete svou zkušenost na facebooku nebo nám dokonce dovolíte koupelnu nafotit profesionálním fotografem, uděláte nám obrovskou radost.

Pošlete nám zadání

 
 
Jak to
dopadlo?

Ukázky realizací koupelen - jak to dopadlo

Návrhem koupelny to u nás nekončí. Vytvoříme zadávací dokumentaci a doporučíme Vám šikovné a ověřené řemeslínky, nebo celou stavbu přímo zajistíme. Podívejte se na hotové realizace.

Koupelny našich klientů

Více inspirací

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapěVíce o showroomu

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ST: 10.00–18.00ČT: 10.00–18.00 (tento týden zavřeno)PÁ: 10.00–17.00

Stojí za to ...Stavte se ...
 277 277 911  / dnes 10.00–18.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK