Chcete koupelnu podle svého? Jsme tu pro vás

O návrh vaší koupelny se postarají naši zkušení designéři. Budou vám naslouchat, poznají vás i vaše představy a důkladně se seznámí s vaším prostorem. Ze zkušenosti víme, že nejlepší výsledky vznikají ze vzájemné spolupráce, proto jsme pro vás připravili průvodce celým procesem. Projděte si každou fázi vytváření svého návrhu a pokud si nebudete s čímkoli vědět rady, obraťte se na nás.

Inspirujte se

Prohlédněte si celou fotogalerii koupelen pro naše klienty Fotogalerie

K nové koupelně vás dovedeme
krok za krokem

Na takzvané „nulté“ schůzce s designérem projdeme styly koupelen, které vás inspirují; technické náležitosti vašeho projektu; provázanost s ostatními prostorami domu; požadavky na vybavení; termíny stavby a v neposlední řadě představu o rozpočtu.

Designér s vámi postupně projde celý showroom od dlažeb po sanitární zařízení. Vyberete společně jednotlivé produkty, se kterými budeme v návrhu pracovat. Cílem schůzky je tedy získat všechny potřebné informace k tomu, aby designér dokázal vytvořit ten nejlepší návrh odpovídající vašim designovým a zároveň finančním představám.

 

 
5-10 dní

Nyní je to na nás. Designér pro vás během pěti až deseti pracovních dní od nulté schůzky zpracuje návrh vaší koupelny nebo toalety.

 

 
Náhled koupelny 1
Náhled koupelny 2
Náhled koupelny 3
Náhled koupelny 4

Zhruba po týdnu od nulté schůzky přichází další setkání tentokrát již s prezentací návrhu vaší koupelny. Zcela určující pro její kvalitu je dispoziční řešení a to nejlepší možné vám designér zhmotní v minimálně pěti fotorealistických vizualizacích. V případě samostatné toalety můžete očekávat alespoň tři vizualizace. Navíc se můžete těšit na virtuální prohlídku pomocí 3D brýlí.

Součástí prezentace je také ucelená cenová nabídka, kde budete již mít k dispozici ceny všech zařizovacích prvků případně orientační ceny prvků na míru (skleněné zástěny, zrcadla, nábytek na míru atp.).

 

 

Na závěr tohoto setkání vás požádáme o úhradu za návrh(y) formou vratné zálohy na odběr zboží ve výši 3.500 Kč za návrh koupelny a případně 1.750 Kč za návrh samostatné toalety. Tyto částky se vrací každému klientovi, který od nás odebere zboží alespoň v hodnotě 60 tis. Kč (za každou koupelnu) nebo 30 tis. Kč (za každou samostatnou toaletu). Veškeré podrobnosti naleznete v našem ceníku služeb koupelnového studia.

 

 
5-7 dní

Po odsouhlasení finální varianty návrhu začneme zpracovávat výkresovou dokumentaci. Bezprostředně po objednání obkladů a dlažeb také začneme zpracovávat takzvané spárořezy nebo chcete-li kladecí plán. Nyní je vše závislé na termínu realizace stavby.

 

 
4-8
týdnů
předem

Zbývá méně než 8 týdnů do stavby? Nyní je ideální zboží závazně objednat. Na základě objednávky vám vystavíme zálohovou fakturu na 70 % ceny zboží. Jakmile je záloha uhrazena, potvrzujeme závazně objednávku výrobcům a zároveň pro vás blokujeme veškeré skladové zboží. Také vás v této fázi budeme informovat o předběžných termínech dodání jednotlivých položek.

Zboží do našeho skladu přichází průběžně a pokusíme se vždy jeho dodání přizpůsobit průběhu vaší stavby. Typicky budete nejprve potřebovat podomítkové prvky, které se instalují do stěny nebo podlahy, dále obklady a dlažby a v poslední fázi zařizovací předměty jako umyvadla, klozety atd.

 

 

Abychom vám usnadnili dodání, můžete si odebrat bez doplatku zboží až do 70 % uhrazené zálohy. Před odběrem zbývajícího zboží vás požádáme o doplatek zbývajících 30 % ceny objednávky. Pokud hodnota odebíraného zboží dosáhne 60 tis. Kč za koupelnu nebo 30 tis. Kč u toalety, bude tento doplatek ponížen o 3.500 Kč za návrh koupelny nebo o 1.750 Kč za návrh toalety.

Připravené zboží vám u nás ponecháme až 30 dní zcela zdarma. Po uplynutí těchto 30 dnů vás požádáme o skladovné dle VOP.

Zboží dovezeme zdarma až ve třech dodávkách. Případné další dodávky budeme účtovat dle VOP. Dodávku obkladů a dlažeb naceňujeme individuálně vždy v závislosti na objemu a místě dodání.

 

 

Nemáte ještě stavební profesionály? Nevadí. Pokud jste z Prahy a okolí, dokážeme vám pomoci i se zajištěním stavbní firmy a potřebných řemeslníků. Jakmile je odsouhlasený návrh nové koupelny, propojíme vás se stavebními firmami, abyste se mohli rozhodnout pro tu nejlepší. Pokud máte stavební firmu již zajištěnou, stačí nás propojit a zajistíme klíčovou koordinaci dodávky jednotlivých produktů tak, aby samotná stavba proběhla co možná nejlépe.

 

 

V tuto chvíli už bude ve vašem bytě nová perfectní koupelna. Věříme, že z ní budete nadšeni a na závěr se s námi o svou radost podělíte. Věnujete-li nám pár řádků hodnocení, okomentujete svou zkušenost na facebooku nebo nám dokonce dovolíte koupelnu nafotit profesionálním fotografem, uděláte nám obrovskou radost.

Pošlete nám zadání

 
 

 

Koupelny našich klientů

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.30PÁ: 10.00–17.00SO: 10.00–13.30

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–13.30
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2019 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace.OK