Arina Ushakova

Arina Ushakova

6 772. Právě tolik kilometrů by musela Arina urazit z rodného Irkutsku až do Perfecto design. Její cesta k nám ale nebyla přímá. Protože Arina je ženou od narození kreativní v mnoha směrech, mohli jste ji tak potkat při studiu výtvarného umění. Zde se naplno prosadil její talent impresionistické malby a figurální kresby.

Pět let intenzivního rozvíjení hudebního nadání pro změnu položilo základy jejího vnímání estetiky i mimo vizuální rovinu. Přestože od poslední hodiny v hudební umělecké škole už uplynula řada let, argentinské tango zní v Arinině podání stále fantasticky.

Největší láskou její kreativní duše je ale jednoznačně design. Ať už produktový, interiérový nebo architektonický. Zkušenosti v této oblasti získává prakticky již od střední školy, kde například zvítězila v soutěži na návrh podoby rekonstrukce místního nádraží. Z vysokoškolského prostředí pak čerpala při studiu na Fakultě architektury ČVUT, ale svůj kreativní multižánrovost nejlépe uplatnila při studiu na své alma mater, Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni.

Asi nepřekvapí, že celé vysokoškolské studium Arina v Plzni nestrávila. Své ostruhy na poli designu tak získávala například i na půlroční stáží v rámci jednoho z center španělského designu Escuela Superior de Diseño de La Rioja ve městě Logroño.

Máte zájem o služby našich designérů?

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.00PÁ: 10.00–17.00

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–18.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK