Jakub Kolek

Jakub Kolek

Jakub je typickým příkladem nadšeného designéra, který své práci vždy vtiskne technickou preciznost i uměleckého ducha. O tom, že to umí opravdu skvěle, se přesvědčili nejen klienti Perfecto design, ale i architektonické ateliéry, v nichž dříve působil.

Máte pocit, že už jste o Jakubovi někdy slyšeli? Nemusí to být náhoda. S úspěchem se totiž zúčastnil několika prestižních designérských a architektonických soutěží a událostí. Mezi jeho trofeje tak patří 1. cena ze soutěže Druhá kůže pořádaná Jakubovou alma mater – Fakultou architektury ČVUT; nebo 2. cena architekta Antonína Raymonda.

Pokud Jakuba někdy v našem showroomu nezastihnete, téměř s jistotou ho najdete v Úvalech, kde s radostí sobě vlastní trénuje děti. Ptáte se v čem? Odpověď možná překvapí – Jakub je totiž úspěšným reprezentantem České republiky v karate a nyní se tak stará o výchovu další generace nadějných karatistů.

Máte zájem o služby našich designérů?

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–PÁ: 10.00–17.00

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–17.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2020 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK