Ing. arch. Jindřich Kobr

Jindřich Kobr

Za Jindrův přínos značce Perfecto design vděčíme mimo jiné jeho otci. „Když si táta v dětství všiml, že namísto běžných domečků, postaviček či stromků s oblibou kreslím půdorysy, pořídil mi první 3D plánovací program a postupně mě naučil základy, třeba jak se řeší dispozice“, doplňuje k tomu Jindřich. Koníček nakonec přerostl v životní náplň. Jindra úspěšně absolvoval fakultu architektury na ČVUT. Své první zkušenosti získával v několika architektonických ateliérech, ale nakonec zakotvil v Perfecto design. S návrhy, které zde vytváří, bývá spokojený pouze když je vyřešený i ten poslední detail.

Své klienty se vždy snaží co nejlépe poznat, aby byly návrhy skutečně šité na míru. Každý další návrh zpracovává vždy nově a originálně, protože věří, že být jiný je správné. Díky vzdělání, které překračuje rámec designerské práce, se Jindra postupně dostal k navrhování celých interiérů. Velká část klientů byla s jeho prací natolik spokojená, že ho požádala o pomoc s řešením dalších místností v bytě či domě. Sám to bere jako další posun v myšlení i tvorbě. Společnost Perfecto design přitom vnímá jako ideální platformu, která mu tento tvůrčí i osobnostní růst umožňuje.

Máte zájem o služby našich designérů?

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapěVíce o showroomu

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.00PÁ: 10.00–17.00

Stojí za to ...Stavte se ...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–18.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK