Simona Belicová

Simona Belicová

Simona je absolventkou Stavební fakulty ČVUT v Praze, kde několik let rozvíjela svou lásku k designu i architektuře. Během studijních let však nezahálela a pracovala pro projekční kanceláře a ateliéry, v nichž sama zpracovávala rozsáhlé projektové dokumentace a výkresy. Díky tomu umí dokonale skloubit jak designovou stránku svých projektů, tak jejich následné praktické provedení.

Architektura celých staveb je často během na dlouhou trať, a tak se Simona průběžně věnovala i o něco rychlejšímu oboru - interiérům, kde jako "architekt na volné noze" dokázala dosahovat té nejlepší odměny - pocitu klientů, že "tady je doma".

Jak sami poznáte při osobním setkání, ze Simony čiší pozitivní přístup, kreativita a obrovská dávka energie. S ohledem na vše, co již bylo napsáno proto nepřekvapí, že jsou Simoně blízké různé obory, které umožňují tvůrčí rozvoj - ve volném čase proto sama maluje, navrhuje produktový design a není bez zajímavosti, že se zapojuje do soutěží a projektů, které si kladou za cíl zlepšení veřejného prostoru a vůbec světa kolem nás.

Při vlastním návrhu koupelen má Simona osobně ráda především minimalismus, čisté linie, jednoduchá, ale rafinovaná řešení a použití zajímavých materiálů.

Máte zájem o služby našich designérů?

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.00PÁ: 10.00–17.00

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–18.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK