Ing. arch. Vendula Holubová

Vendula Holubová

Sbírka Venduliných titulů a zkušeností je úctyhodná. Jen namátkou vyberme titul inženýrky architektury, který získala na pražské Fakultě architektury, úspěšnou stáž na Kansas State University v USA a na americkém kontinentě také spoluorganizovala velký urbanistický workshop Bogota-Praha, kde zároveň využila svou vynikající španělštinu.

Ve své práci má Vendula ráda kreativní přístup, originální, neotřelé pojetí – vycházející z jejích představ, ale vždy respektuje představy klienta. Z jejích návrhů je zřejmé, že má ráda výzvy, které zvládá s obdivuhodnou lehkostí a neutuchajícím zápalem.

Svůj cíl nejen při navrhování koupelen shrnuje Vendula takto: "Návrhy považuji za ideální, jsou-li konečným výsledkem nadšeny obě strany a toto nadšení nevyprchá ani po mnoha letech..." Věříme, že jejími návrhy tak budete nadšeni i vy ...a to i po mnoha letech.

Máte zájem o služby našich designérů?

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapěVíce o showroomu

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.00PÁ: 10.00–17.00

Stojí za to ...Stavte se ...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–18.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK