Letos jsme poprvé vidět

Filmařská koupelna
21.10.2015 Co se děje v Perfecto

Letos jsme poprvé u toho. Jsme přímou součástí této prestižní přehlídky, protože máme co předvést. Jsme Perfecto design a věříme, že nic jako koupelna pro všechny neexistuje. Do kulis Průmyslového paláce jsme se tentokrát rozhodli zasadit koupelnu pro každého filmového fanouška.

Filmová koupelna - Designblok 2015 | Foto a design: Jozef Počil a Martina Šimková pro Perfecto design
Umyvadlo Lima ve filmové koupelně - Designblok 2015 | Foto a design: Jozef Počil a Martina Šimková pro Perfecto design
Umyvadlo Lima ve filmové koupelně - Designblok 2015 | Foto a design: Jozef Počil a Martina Šimková pro Perfecto design
Baterie Mirame ve filmové koupelně - Designblok 2015 | Foto a design: Jozef Počil a Martina Šimková pro Perfecto design
Vana Bilbao a baterie Mirame ve filmové koupelně - Designblok 2015 | Foto a design: Jozef Počil a Martina Šimková pro Perfecto design

Foto a design: Jozef Počil a Martina Šimková pro Perfecto design

Filmová koupelna navazuje na naši dlouhodobou komunikaci, ve které představujeme koupelny na míru různým povahám, zájmům a zálibám. Naším záměrem je navrhovat koupelny, ve kterých může být každý sám sebou. Po koupelně pro všechny milovníky lyžování nebo třeba hokeje, jsme pro letošní Designblok zvolili koupelnu pro fanoušky filmů.  

filmařská koupelna
hokej
léto
zima

Na co se v naší filmové koupelně můžete zaměřit?

Umyvadlo LIMA

Umvyadlo

K umyvadlu LIMA nejlépe pasuje označení "polozápustné", protože i když ho zapustíte, téměř půlka z něj zůstane vidět. Umyvadlo skvěle sedne ke skleněné, dřevěné i kamenné desce, nebo ho můžete umístit na výklenek obložený obklady či mozaikou. Výjimečný design často prozradí detaily. Zvlášť proto upozorňujeme na oválný přepad, který kopíruje tvar umyvadla.

Bath Home Design

Mladá, dynamická společnost Bath & Home Design ze Španělského severu zahájila svou činnost v roce 2010. Do své nabídky řadí přes 300 originálních doplňků a vybavení pro kuchyně a koupelny. Kromě výrobků z keramiky nabízí například zajímavé textílie či doplňky z proutí.  

 

Vana BILBAO

Čisté, zaoblené linie. Elegantní tvar a nevšední černo bílé provedení. Vana BILBAO nabízí všechno, co soudobý design požaduje. Jediné, co žádá od vás, je dostatek prostoru, aby mohla její krása naplno vyniknout. 

Logo RIHO

Firma RIHO vznikla v roce 1994 jako dceřiná společnost holandské firmy RIHO INTERNATIONAL. Dobrá pověst o vysoké technické úrovni českých výrobků byla důvodem k rozhodnutí vedení firmy vybudovat v malé obci u Moravského krasu svůj nový podnik. RIHO to jsou vany, vaničky a další sanitární keramika ve výjimečném provedení.

 

WC KARTELL BY LAUFEN

Kónický tvar toalety Kartell by Laufen nabízí dostatek pohodlí. K jeho výrobě společnost Laufen poskytla svůj inovativní materiál SaphiKeramik, díky kterému je pevnější, tenčí a ekologičtější. Promyšlený funkční design nese nesmazatelný rukopis designové jedničky Kartell.

Logo KARTELL by LAUFEN

Kartell by Laufen je spojení dvou světových značek, které se vtiskly do názvu kolekce výrobků.

Společnost LAUFEN zahájila svou činnost již v roce 1892. Cílem značky tehdy i dnes je být lídrem v oblasti technologie, servisu a designu, který dávno překročil hranice koupelen. V současné době je LAUFEN jednou z nejznámějších značek v napříč několika segmenty.

Kartell, jedna z vedoucích značek v oblasti designu si ke spolupráci vybírá pouze světově proslulé designéry a uznávané společnosti. Mezinárodní klientelu oslovuje již 59 let jedinečnými kolekcemi, které vynikají originalitou, rozmanitostí a rozsahem. Multifunkční výrobky často přesahují hranice odvětví. 

 

Vanová baterie MIRAME

Baterie z kolekce MIRAME je ideálním společníkem volně stojící vany. Příznivci přírodního stylu ocení otevřené ramínko, ze kterého voda volně vytéká. Namísto tradičního pákového ovládání tu najdete boční klobouček, který snadno ovládnete.

Logo OIOLI

Historie značky OIOLI začala před 52 lety na břehu Italského jezera Orta. V portfoliu značky dnes najdete více než 35 kompletních sérií, které vznikly na základě důkladného výzkumu stylu a funkčnosti. Jejich kvalitu a italský génius oceňuje a uznává celý svět.

Umyvadlová baterie MIRAME

Masivní tělo umyvadlové baterie MIRAME vydrží díky promyšlenému designu dlouho jako nové. Velmi tomu napomáhají její nadčasové, oblé tvary. Inovativní ovládání ukryté v kloboučku baterie funguje na stejném principu jako ovládání pákové.  

 

Chcete vědět víc?

Vstupte jako architekt Do koupelnového studia

 

Na přípravu filmové koupelny jsme měli jen dva dny. Podívejte se na časosběrné video přímo ze stavby:

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

Jakub Polívkaředitel klientského servisu Perfecto design s.r.o.Už od útlého věku inklinoval Jakub ke dvěma věcem: sportu a designu. Vítězství nakonec připadlo designu. Po vzoru úspěšných magnátů jako Steve Jobs nebo Bill Gates dokonce přerušil kvůli podnikání v této oblasti vysokoškolská studia. Práce se stala jeho největším koníčkem. Nebýt rodiny a sportování, které ho z ní alespoň na chvíli vytrhují, věnoval by se jí dnem i nocí.

 

Podobné články

Ing. arch. Gabriela Soušek Pojerová
Přečtěte si o nás na Archiwebu

Ing. arch. Gabriela Soušek Pojerová z A7 Studia nám věnovala chvilku času, abychom se jí mohli zeptat na její zkušenosti se značkou Perfecto design. Odpovědi nás překvapily i potěšily. Celý článek vyšel na portálu, který je zaměřený výhradně na…

Stojí za to vidět je naživo.
Vylepšili jsme vnitřek i fasádu

Ačkoli je za okny léto, rozhodli jsme se obléct náš showroom do zcela nového kabátu. Cestu za vylepšeným showroomem jsme zahájili důkladným pátráním na trhu, abychom pro vás našli novinky, které si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Uvnitř showroomu se tak ve dvou patrech setkáte s unikátním zbožím a technologiemi, které pro český trh zatím neobjevil nikdo jiný. Mimo jiné tu objevíte...

PST, Otvíráme

Raději to nebudeme vytrubovat do světa příliš hlasitě, abychom to nezakřikli, ale vypadá to, že se opět můžeme vrátit k normálnímu provozu. Uplynulý rok byl asi nejtěžší v životě i v podnikání, jaký jsme za dobu naší existence…

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapěVíce o showroomu

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ST: 10.00–18.00ČT: 10.00–18.00 (dnes zavřeno)PÁ: 10.00–17.00

Stojí za to ...Stavte se ...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–17.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK