Luxusní sanita

14.10.2015 Články 2007-15

Zní Vám luxusní sanita za přijatelnou cenu jako protimluv? Pro koho je luxus synonymem předraženosti, jistě souhlasně přikývne. Mnohem vhodnější je však na věc pohlížet z hlediska globálního vnímání luxusu. Za luxusní je obecně pokládáno mimořádně kvalitní a výjimečné zboží, které zahrnuje například i oblast bydlení, do něhož luxusní sanita spadá.

Luxus je ostatně odvozen od latinského slova lux, které znamená světlo, jas nebo záři. Spíše než o peníze šlo původně o to blýsknout se a zazářit. Teď už zní dostupná luxusní sanita mnohem smysluplněji.

My v Perfecto design věříme, že i za méně můžeme žít v luxusu. Proto nabízíme luxusní sanitu, která splňuje požadavky výjimečnosti a mimořádné kvality, a při tom si ji můžete dopřát. S kvalitní luxusní sanitou zazáří každý.

Luxusní sanita vs. kýč

Drahé věci nemusí být nutně krásné nebo designové. Vyšší cena luxusní sanity ještě nezaručuje dobrý výsledek. Naopak. Může se stát, že za luxusní sanitu zaplatíte luxusní cenu, ale výsledkem je obyčejný kýč. Na vině může být špatná kombinace například s vodovodními bateriemi nebo koupelnovými doplňky.

Pokud se chcete kýči vyhnout, důvěřujte obchodníkům, kteří kýčovité zboží už dopředu vyřazují se své nabídky. I když máte například zájem pouze o sanitu, prohlédněte si raději celé portfolio zboží prodejce. Pokud v něm najdete spoustu kýče, zvyšuje se pravděpodobnost, že tak nakonec skončí i Vaše koupelna. Výrobky jdou totiž často kombinovat právě jen mezi sebou. Pro luxusní sanitu to platí dvojnásob.

Zoufalá doba, zoufalá řešení

Za minulého režimu bylo všechno zboží beznadějně stejné. Kdo chtěl originální kousek, musel do z ciziny. Při tak mizerných a mizivých možnostech byla luxusní sanita prioritou jen nepatrné hrstky občanů. Když už na vybavení koupelny došlo, člověk dal raději přednost designovému háčku na ručník, který šel schovat do boty, před náročným převážením luxusní sanity.

Bohatý výběr kvalitní sanity známe jen krátce. Možnosti, které luxusní sanita skýtá, teprve objevujeme. Buďme však za to rádi. Až zase příště budeme mí sklony nadávat na dobu, ve které žijeme, vzpomeňme si na sanitu. Třeba jsou to právě výrobky luxusní sanity, co nám pomůže si uvědomit, že skutečně bylo hůř.

Dnes si stačí vybrat

Kdo má zájem o luxusní sanitu, tomu je dnešní doba otevřená. Výrobci i distributoři se doslova předhánějí v nabízení luxusní sanity nejrůznějších tvarů, materiálů a provedení. Jediné omezení představuje fantazie každého z nás a samozřejmě finanční možnosti. Moudré je jít tam, kde luxusní sanita vyhoví Vaší představivosti a luxus je věcí spíše výjimečné kvality a nikoli ceny.

Kvalitní výběr předem šetří práci

Portfolia našich dodavatelů často čítají několikanásobně větší množství luxusní sanity, než kolik jsme schopni nebo ochotni nabídnout. Důvod je prostý. Některou luxusní sanitu nemůžeme do výběru zařadit, protože se v negativním smyslu slova vymyká našim požadavkům. V nabídce Perfecto design se smí objevit jen taková luxusní sanita, která splňuje požadavky designu, kvality a ceny. Věříme, že kvalitním výběrem předem šetříme především Vaši práci.

Světoví výrobci myslí světově

Aby byl světový výrobce luxusní sanity skutečně světový, musí světově myslet. To sebou přináší jistá úskalí. Pokud chce se svou značkou uspět například v Rusku, musí do své nabídky bezpodmínečně zařadit luxusní sanitu ve zlatém provedení. Bez třpytu zlata nebude pro Rusa sanita nikdy luxusní. Luxusní sanita zkrátka vypadá jinak v Anglii, Americe, Čině nebo v Česku. Světový výrobce je si toho vědom a proto produkuje zboží šité na míru nejrůznějším trhům. Dál už záleží na kvalitním obchodníkovi, aby pro svůj trh vybral takové zboží, které odpovídá vkusu a požadavkům jeho obyvatel.

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

 
Zajímavé odkazy
14.10.2015 Články 2007-15

Odkazy na stránky, které by mohly zajímat všechny zájemce o design, kutilství a vybavování domácnosti vůbec: Nářadí, Hitachi, šroubováky, brusky, tmely ...Realt.cz, reality, bydlení, fotogalerie, inspirace ... Dřevěný nábytek Šafr vše ze dřeva - masivní nábytek, postele, skříně, matrace, komody, hračky, stoly, židle-nízké ceny,vysoká kvalita.Hypocentrum Modré pyramidy - pro každého, kdo řeší financování bydleníPokud máte jakékoliv odkazy, které by mohly zajímat návštěvníky našich stránek a souvisejí s naším oborem, budeme velmi rádi, pokud nám je poskytnete například přes kontaktní formulář n...

 
Vděčné i věčné koupelnové doplňky chromové
14.10.2015 Články 2007-15

Chromové koupelnové doplňky jsou vděčným prvkem každé koupelny i toalety. Hlavní předností koupelnových doplňků chromových je snadná kombinovatelnost s ostatním nezbytným vybavením, jako jsou vodovodní baterie. Hned na druhém místě musíme jmenovat odolnost chromu proti mechanickému poškození, rzi i vodnímu kameni. To je ostatně důvod, proč k tomuto materiálu sahají návrháři při výrobě baterií, které jsou účinkům vody vystaveny nejvíc.Chrom vždy najde uplatněníSnad žádnému jinému materiálu není v koupelně věnován tak velký prostor, jako chromu. Důkaz nabízí koupelnové doplňky chromové. Tyto dop...

 
Designové koupelnové doplňky
14.10.2015 Články 2007-15

O designových koupelnových doplňcích můžeme hovořit až v posledních letech. V minulosti totiž oblast designových koupelnových doplňků připomínala spíše počátky průmyslové revoluce. Doplňky byly chápány na doplnění prázdných míst v koupelně a jejich estetika nehrála prakticky žádnou roli. Tato doba už je naštěstí dávno pryč.Návrhářská studia si uvědomila význam detailu. Designové doplňky do koupelny jsou důležitým prvkem, který dokáže podtrhnout a dotvořit vzhled každé koupelny. Právě proto jsou dnes byť i na nejmenší háček na ručníky povoláváni designéři světových jmen.S doplňky „nebejvávalo d...

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.30PÁ: 10.00–17.00SO–NE: 10.00–13.30 (tento týden zavřeno), Zavřeno

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / dnes 10.00–18.30
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2020 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK