MISS UMYVADLO 2015 | Soutěž, do které se rádi namočíte

Miss umyvadlo 2015 | Úvodní foto
7.7.2015 Co se děje v Perfecto

Miss umyvadlo 2015

Na celém světě se těší obrovské oblibě různé soutěže krásy. Krása se volí na úrovni škol, firem, států, planety i vesmíru a to přitom vůbec nemáme jistotu, že jsme v něm sami. Krása se volí mezi mladými, odrostlejšími i věkovitými, mezi svalnatými, vychrtlými i boubelatými. Volíme ji samostatně i napříč generacemi, celkově i po částech, třeba lidského těla. A volíme ji i přesto, že je v zásadě věcí vkusu každého z nás.

My v Perfecto design se nad krásou zamýšlíme každý den. Konec konců design není nic jiného než krása, co je navíc k užitku. Pokud se může v soutěži krásy uplatnit kde kdo, proč by se nemohlo uplatnit také kde co? Dovolujeme si proto zahájit první soutěž o Miss umyvadlo.

Ze všech možných kandidátek, které namísto prosluněných pláží leží většinou u nás ve skladu, jsme předem vybrali ty, které se budou o titul ucházet. Každý týden vždy ve středu vám na facebooku jednu z nich představíme. Jako inspirace nám přitom poslouží lidské soutěže krásy. Kromě medailonku soutěžící se můžete těšit i na lichotivý snímek. Uvažovali jsme, zda na něm mají být naše umyvadla naostro nebo včetně toalety, ale nakonec jsme se rozhodli odít naše kandidátky do vodovodní baterie.

První kandidátka na Miss umyvadlo se představí již tuto středu, 8. 7. 2015. Svůj hlas jí dáte jednoduše lajknutím příspěvku. Umyvadlo, které od vás na závěr obdrží nejvíc lajků, získá prestižní titul Miss umyvadlo. A na co se vítězka může těšit? V první řadě se s ní pokusíme udělat rozhovor. Protože tušíme, že to půjde jedním koncem tam a druhým ven, máme i šerpu a mediální prostor, který bude moci zaplnit snímky z různých prostředí a situací. Naše soutěž nepodléhá žádné etické komisi, takže je velmi pravděpodobné, že se dočkáte i snímku naostro.

Namočte se spolu s námi do soutěže o Miss umyvadlo, první soutěže, kde vítězí chladné křivky.          

Na soutěžení s vámi se těší

Vaše Perfecto design

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

Až 120 m² pro mladé architekty a designéry na Žižkově

Cítíme, že Praha je dnes plná mladých nadšených interiérových designérů a absolventů architektury, ale situace na trhu s nemovitostmi jim nedává moc příležitostí získat vlastní prostory pro realizaci svého talentu a s tím chceme něco udělat. Máme místo ;) Tedy přesněji...

Vánoční akce na návrh koupelny od Perfecto design
Koupelna k Vánocům? Proč ne! Nyní za 50%.

Plánujete rekonstrukci nebo sami stavíte svůj nový domov? Nebo je před tuto výzvu postaven někdo z vašich blízkých? Každý z nás si tímto obdobím někdy prošel a tak víme, že to není období jednoduché, ale když se výsledek podaří, jistě nám dáte zapravdu, že to stojí za vynaložené úsilí.

Hledá se designér / designérka
Jste šikovný designér/ka? Pak možná hledáme právě vás!

Rozrůstáme se a do svého týmu hledáme nové talenty. Pokud máte chuť a zkušenosti, dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na vás! Aktuálně je otevřena pozice SPECIALISTA - DESIGNÉR KOUPELNOVÉHO STUDIA

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.30PÁ: 10.00–17.00SO: 10.00–13.30

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–13.30
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2019 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace.OK