Napsali jste nám

Industriální koupelna EPOXY

Po pár konzultacích jste naši představu dovedli k dokonalosti. Neměli jsme tušení, že je možné sehnat tak skvělé předměty. Celkově jsme velmi spokojení a Perfecto dodnes doporučujeme všem v našem okolí.

Roman H.Leha.cz

Detail reference

Moderní koupelna SPOILER

Velmi nás potěšil individuální přístup. Designér si dal práci poznat nejen interiér, ale i nás. Projekt uchopil jako celek a citlivě a jemně ho zasadil do kontextu celého domu.

Martin R.

Detail reference

Retro koupelna BLACK & WHITE

Perfecto šikovně navázalo na náš dispoziční návrh od architektky Aleny Mrovcové, pomohlo nám vyřešit spousty technických detailů a zajistit zařizovací předměty. Ze spolupráce jsme nadšení, s designéry jsme si padli do noty. Jsme rádi, že koupelna zapadla do celku našeho bytu i celého domu. Za nás deset bodů z deseti.

Zuzana a Jiřísochařka a vědec

Detail reference

Skandinávská koupelna NIALL

Spolupráci s Perfecto design řadíme dle našich zkušeností na českém trhu k absolutní špičce. Nikdy nezapomeneme, jak jsme se cítili, když jsme poprvé vycházeli z Vašeho studia - že jsme prostě našli to PRAVÉ!!!

Radka Kuglerováfinanční manažer T-mobile

Detail reference

Přírodní koupelna VIBE

Ještě jednou Vám strašně moc děkuji za úžasný návrh! Jste moc šikovná, už se nemůžu dočkat, až bude koupelna hotová! :-)

Jana Č.

Moderní koupelna PEARL

Jsem z Vaší práce nadšená .... jste milá a ochotná! Chválím Vás "kudy chodím"! :-)

Klára Š.

Přirodní koupelna VITA

Mockrát děkujeme za Váš návrh a za trpělivost, kterou jste s námi měla. Myslíme, že koupelna se moc povedla a spolupráce s Vámi byla naprosto perfektní.

Zuzana a Tomáš

Retro koupelna EIFFEL

Chtěli jsme Vám ještě jednou poděkovat za skvělý návrh i realizaci a dobrou práci, kterou jste odvedli na naší koupelně. Koupelna se líbí všem v našem okolí a my jsme nadšeni :) Určitě bychom Vaše služby všem doporučili.

Soukupovi

Detail reference

Moderní koupelna SQUARE

Spolupráce jedním slovem vynikající! V koupelně je mi skvěle. Vždycky se do ní těším, ať už sám nebo s manželkou.

Martin Lukešlékař

Detail reference

 

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapěVíce o showroomu

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.00PÁ: 10.00–17.00

Stojí za to ...Stavte se ...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–18.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK