Naši designéři

Jindřich Kobr

Jindřich Kobr

Architekt tělem i duší, ale zdaleka nejen to. Jindrovo směřování k architektuře a designu začalo již na střední stavební škole, dále ho precizoval na pražské Fakultě architektury ČVUT a zkušenosti získával při práci v prestižních architektonických ateliérech Studio Czechdevelop nebo RN ateliér. Jen studium a praxe by ale nestačilo k tomu, aby byl z Jindry vynikajicí designér. V jeho tvorbě se tak odráží láska ke sportu, fotografování, grafice, produktovému designu nebo i barmanské zkušenosti, kde během studií zúročoval vynikajicí schopnosti přátelsky bavit své okolí.

Arina Ushakova

Arina Ushakova

6 772. Právě tolik kilometrů by musela Arina urazit z rodného Irkutsku až do Perfecto design. Její cesta k nám ale nebyla přímá. Protože Arina je ženou od narození kreativní v mnoha směrech, mohli jste ji tak potkat při studiu výtvarného umění. Zde se naplno prosadil její talent impresionistické malby a figurální kresby.

Pět let intenzivního rozvíjení hudebního nadání pro změnu položilo základy jejího vnímání estetiky i mimo vizuální rovinu. Přestože od poslední hodiny v hudební umělecké škole už uplynula řada let, argentinské tango zní v Arinině podání stále fantasticky.

Největší láskou její kreativní duše je ale jednoznačně design. Ať už produktový, interiérový nebo architektonický. Zkušenosti v této oblasti získává prakticky již od střední školy, kde například zvítězila v soutěži na návrh podoby rekonstrukce místního nádraží. Z vysokoškolského prostředí pak čerpala při studiu na Fakultě architektury ČVUT, ale svůj kreativní multižánrovost nejlépe uplatnila při studiu na své alma mater, Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni.

Asi nepřekvapí, že celé vysokoškolské studium Arina v Plzni nestrávila. Své ostruhy na poli designu tak získávala například i na půlroční stáží v rámci jednoho z center španělského designu Escuela Superior de Diseño de La Rioja ve městě Logroño.

Simona Belicová

Simona Belicová

Simona je absolventkou Stavební fakulty ČVUT v Praze, kde několik let rozvíjela svou lásku k designu i architektuře. Během studijních let však nezahálela a pracovala pro projekční kanceláře a ateliéry, v nichž sama zpracovávala rozsáhlé projektové dokumentace a výkresy. Díky tomu umí dokonale skloubit jak designovou stránku svých projektů, tak jejich následné praktické provedení.

Architektura celých staveb je často během na dlouhou trať, a tak se Simona průběžně věnovala i o něco rychlejšímu oboru - interiérům, kde jako "architekt na volné noze" dokázala dosahovat té nejlepší odměny - pocitu klientů, že "tady je doma".

Jak sami poznáte při osobním setkání, ze Simony čiší pozitivní přístup, kreativita a obrovská dávka energie. S ohledem na vše, co již bylo napsáno proto nepřekvapí, že jsou Simoně blízké různé obory, které umožňují tvůrčí rozvoj - ve volném čase proto sama maluje, navrhuje produktový design a není bez zajímavosti, že se zapojuje do soutěží a projektů, které si kladou za cíl zlepšení veřejného prostoru a vůbec světa kolem nás.

Při vlastním návrhu koupelen má Simona osobně ráda především minimalismus, čisté linie, jednoduchá, ale rafinovaná řešení a použití zajímavých materiálů.

Věra Dvořáková-Šatochinová

Věra Dvořáková-Šatochinová

Věra je renomovanou architektkou, jejíž odborný a umělecký přesah se dotýká téměř všeho, kde lze hledat design - od návrhů celých domů, přes dílčí komerční prostory, až po návrhy designu šperků. Každý, kdo již s Věrou spolupracoval ví, že miluje barvy, zajímavé tvary a jejich kombinace - využívá jich s mistrnou dovedností a nebojí se je použít.

Jak sama říká: "Každý člověk je jedinečný, každý se cítí dobře v jiném prostoru, v jiných barvách. Proto navrhuji tak, aby výsledek byl zosobněním mého klienta. Navržený prostor jej může inspirovat a motivovat k vlastnímu rozvoji."

Vendula Holubová

Vendula Holubová

Sbírka Venduliných titulů a zkušeností je úctyhodná. Jen namátkou vyberme titul inženýrky architektury, který získala na pražské Fakultě architektury, úspěšnou stáž na Kansas State University v USA a na americkém kontinentě také spoluorganizovala velký urbanistický workshop Bogota-Praha, kde zároveň využila svou vynikající španělštinu.

Ve své práci má Vendula ráda kreativní přístup, originální, neotřelé pojetí – vycházející z jejích představ, ale vždy respektuje představy klienta. Z jejích návrhů je zřejmé, že má ráda výzvy, které zvládá s obdivuhodnou lehkostí a neutuchajícím zápalem.

Svůj cíl nejen při navrhování koupelen shrnuje Vendula takto: "Návrhy považuji za ideální, jsou-li konečným výsledkem nadšeny obě strany a toto nadšení nevyprchá ani po mnoha letech..." Věříme, že jejími návrhy tak budete nadšeni i vy ...a to i po mnoha letech.

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–PÁ: 10.00–17.00

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–17.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK