Skandinávská koupelna NIALL

Skandinávská koupelna NIALL - Pohled na toaletu
Skandinávská koupelna NIALL - Pohled na umyvadlo a toaletu
Skandinávská koupelna NIALL - Půdorys koupelny
Styl: skandinávský, moderní, minimalistický
Barva: Šedá, Béžová
Půdorysný tvar: obdélník
Půdorysná plocha: 9,13 m²
Umístění prostoru: rodinný dům
Způsob osvětlení: centrální osvětlení, okno, podsvícení zrcadla, závěsné osvětlení, podsvícení niky
Vybavení: umyvadlo na desku, wc, sprchová zástěna, závěsná sprchová hlavice, vana, podomítková baterie, pračka

Cena za návrh: ZdarmaCelková cena: 170 860 KčPoužitý koupelnový sortiment

 

Radka Kuglerováfinanční manažer T-mobileSpolupráci s Perfecto design řadíme dle našich zkušeností na českém trhu k absolutní špičce. Nikdy nezapomeneme, jak jsme se cítili, když jsme poprvé vycházeli z Vašeho studia - že jsme prostě našli to PRAVÉ!!!

Niall. Ve starém keltském jazyce znamená toto jméno vítěz. Příhodně. Právě skandinávská koupelna Niall z dílny designérky Ariny zvítězila a získala si své místo v domě mladé rodiny s vášní pro severský styl, dřevo a minimalistický design.

Protože koupelna má celkovou plochu úctyhodných více než 9 m², mohla designérka udržet praktickou koncepci suché a mokré zóny. Hned u vstupu tak majitelé najdou nejčastěji využívané vybavení - vlevo umyvadlo Nilo na elegantní dvouúrovňové dubové desce a vpravo prostornou vestavnou skříň, která poskytuje nejen dostatek prostoru pro uložení veškerých koupelnových potřeb, ale také pro důmyslné ukrytí pračky. Hned za skříní je umístěna toaleta z rodiny Roca GAP se skrytým upevněním a takzvaným rimless řešením, aby byla nejen designově čistá, ale i praktická.

Zadní část koupelny je věnovaná koupání a sprchování. Pro rychlou očistu je určen sprchový kout s walk-in bezrámovou zástěnou a podomítkovým sprchovým setem. Vanu pak majitelé koupelny Niall jistě ocení při relaxaci a odpočinku. Každý milimetr z úctyhodných 1900 mm vany Lusso je totiž pro relaxaci přímo stvořen. Aby bylo vše navíc ergonomické, umístila designérka Arina do přilehlé předstěny užitečnou podsvětlenou niku a na protilehlou stranu měkký polštář z nenasákavého materiálu.

Aby spolu všechny prvky elegantně ladily, vybrala designérka spolu s budoucími majiteli koupelně vodovodní baterie z kolekce INFINITY elegantní italské značky Remer. Ty si pohrávají jak s oblými, tak i hranatějšími tvary a jsou harmonickými partnery každého dílčího prvku koupelny Niall.


Rozhlédněte se po této koupelně po svém a podívejte se na panoramatickou 360° prohlídku této koupelny na našem facebooku.

Použitý koupelnový sortiment

Cena za návrh: Zdarma
Umyvadlo: 22 342 Kč
WC: 18 511 Kč
Vana: 23 430 Kč
Sprchový kout: 27 160 Kč
Vytápění: 18 712 Kč
Obklad a dlažba: 60 705 Kč
Celková cena: 170 860 Kč
Celková cena bez DPH: 141 206 Kč

Další fotogalerie

Chcete, abychom vám navrhli vaši vlastní koupelnu?
Pošlete nám odkazy těch, které se vám líbí. Lépe tak poznáme váš vkus.

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.30PÁ: 10.00–17.00SO–NE: 10.00–13.30 (tento týden zavřeno), Zavřeno

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / dnes 10.00–18.30
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2020 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK