Služby designérů: Již brzy na Perfecto.cz

Služby designérů: Již brzy na Perfecto.cz
6.3.2013 Co se děje v Perfecto

První ze série kreativních vizualizací pod heslem "Koupelny pro každého, ne pro všechny" je na světě!

S návrhem koupelny pro každého milovníka lyžování jste se mohli setkat ve vybraných designových a lifestylových titulech nebo na sociální síti Facebook. Vizuální podobu koupelny doplnil reklamní spot na Rádiu 1.

Kdo za návrhem koupelny na míru stojí?

Naši talentovaní designéři, které jednoduše baví navrhovat koupelny, ve kterých se jejich majitelé budou cítit sami sebou. 

Služeb designérů můžete v našem koupelnovém studiu nově využít i vy!

Otevíráme speciální sekci Koupelnové studio

Najdete v ní všechny důležité informace pro stavbu či rekonstrukci své koupelny nebo bytového jádra. Prozradíme vám, jak si sjednat schůzku s některým z našich designérů a jak získat návrh své koupelny zcela zdarma.

Těšit se můžete také na další odborné články našem novém Info koutku a bohatou fotogalerii koupelen pro vaši inspiraci.  

V koupelně od Perfecto desing se budete cítit sami sebou i vy. Přesvědčte se o tom sami, domluvte si s schůzku anebo navštivte showroom Perfecto design v Jeseniově ulici 47, na Praze 3 - Žižkov.

Těšíme se na vás.

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

Až 120 m² pro mladé architekty a designéry na Žižkově

Cítíme, že Praha je dnes plná mladých nadšených interiérových designérů a absolventů architektury, ale situace na trhu s nemovitostmi jim nedává moc příležitostí získat vlastní prostory pro realizaci svého talentu a s tím chceme něco udělat. Máme místo ;) Tedy přesněji...

Vánoční akce na návrh koupelny od Perfecto design
Koupelna k Vánocům? Proč ne! Nyní za 50%.

Plánujete rekonstrukci nebo sami stavíte svůj nový domov? Nebo je před tuto výzvu postaven někdo z vašich blízkých? Každý z nás si tímto obdobím někdy prošel a tak víme, že to není období jednoduché, ale když se výsledek podaří, jistě nám dáte zapravdu, že to stojí za vynaložené úsilí.

Hledá se designér / designérka
Jste šikovný designér/ka? Pak možná hledáme právě vás!

Rozrůstáme se a do svého týmu hledáme nové talenty. Pokud máte chuť a zkušenosti, dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na vás! Aktuálně je otevřena pozice SPECIALISTA - DESIGNÉR KOUPELNOVÉHO STUDIA

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.30PÁ: 10.00–17.00SO: 10.00–13.30

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–13.30
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2019 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace.OK