Vděčné i věčné koupelnové doplňky chromové

14.10.2015 Články 2007-15

Chromové koupelnové doplňky jsou vděčným prvkem každé koupelny i toalety. Hlavní předností koupelnových doplňků chromových je snadná kombinovatelnost s ostatním nezbytným vybavením, jako jsou vodovodní baterie. Hned na druhém místě musíme jmenovat odolnost chromu proti mechanickému poškození, rzi i vodnímu kameni. To je ostatně důvod, proč k tomuto materiálu sahají návrháři při výrobě baterií, které jsou účinkům vody vystaveny nejvíc.

Chrom vždy najde uplatnění

Snad žádnému jinému materiálu není v koupelně věnován tak velký prostor, jako chromu. Důkaz nabízí koupelnové doplňky chromové. Tyto doplňky nebývají denně vystaveny neblahým účinkům vody, kde se vlastnosti chromu nejlépe osvědčí. Přesto bývá chrom jejich součástí. Důvod je prostý. S chromem se v koupelně vždy setkáme. Navrhováním koupelnových doplňků chromových se pojistí jejich odběr. Ke koupelnovým doplňkům chromovým má spotřebitel vždy důvěru.

Stálá barva, snadné sladění

Další z výhod chromu se týká barvy. Ať už jde o koupelnové doplňky chromové, vodovodní baterie, odtok nebo splachovadlo, barva chromu vždy zůstává stejná, proto je můžete snadno sladit s čímkoliv chcete. Při nákupu koupelnových doplňků chromových a ostatního vybavení se dokonce nemusíte držet jedné firmy nebo značky. Stálá barva chromu je společnou řečí všech výrobců. Z této vzácné shody má největší užitek samotný zákazník.

Lesk nebo mat koupelnových doplňků chromových

Jediné, co Vám ke koupelnovým doplňkům chromovým můžeme doporučit, je dbát na povrchovou úpravu chromu. Chrom se vyrábí ve variantě lesklé nebo matné a každý dobrý obchodník by měl tuto informaci zákazníkům sdělit (viz. například matná páčka kolekce vodovodních baterií CAE 780).

Nákupní pravidlo je přitom jednoduché: matné koupelnové doplňky chromové doporučujeme do interiéru, který je vybaven matným chromem, lesklé zase tam, kde se pracuje s leskem.

Jde především o lesk

Pokud nevíte, kterou povrchovou úpravu k vybraným koupelnovým doplňkům chromovým přiřadit, a obchodník tuto informaci neuvádí, většinou půjde o lesk. Lesklé koupelnové doplňky chromové jsou mnohem běžnější. Jen málo koupelen totiž disponuje denním světlem. Lesk koupelnových doplňků chromových si s běžným umělým osvětlením umí mnohem lépe pohrát.

Koupelnové doplňky chromové: z dostupných ty nejlepší

Po všech ódách na chrom se mnozí z Vás mohou ptát, zda jde skutečně o nejlepší a nejodolnější materiál, jaký si lze ke koupelnovým doplňkům chromovým představit. Odpověď zní překvapivě: ne. Koupelnovým doplňkům chromovým by mohla úspěšně konkurovat platina nebo zlato. Cena za takové doplňky by se však vyšplhala do výšin, na které běžný smrtelník sotva dosáhne. Koupelnové doplňky chromové jsou proto nejlepší volbou ze všech dostupných materiálů.

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

 
Zajímavé odkazy
14.10.2015 Články 2007-15

Odkazy na stránky, které by mohly zajímat všechny zájemce o design, kutilství a vybavování domácnosti vůbec: Nářadí, Hitachi, šroubováky, brusky, tmely ...Realt.cz, reality, bydlení, fotogalerie, inspirace ... Dřevěný nábytek Šafr vše ze dřeva - masivní nábytek, postele, skříně, matrace, komody, hračky, stoly, židle-nízké ceny,vysoká kvalita.Hypocentrum Modré pyramidy - pro každého, kdo řeší financování bydleníPokud máte jakékoliv odkazy, které by mohly zajímat návštěvníky našich stránek a souvisejí s naším oborem, budeme velmi rádi, pokud nám je poskytnete například přes kontaktní formulář n...

 
Vděčné i věčné koupelnové doplňky chromové
14.10.2015 Články 2007-15

Chromové koupelnové doplňky jsou vděčným prvkem každé koupelny i toalety. Hlavní předností koupelnových doplňků chromových je snadná kombinovatelnost s ostatním nezbytným vybavením, jako jsou vodovodní baterie. Hned na druhém místě musíme jmenovat odolnost chromu proti mechanickému poškození, rzi i vodnímu kameni. To je ostatně důvod, proč k tomuto materiálu sahají návrháři při výrobě baterií, které jsou účinkům vody vystaveny nejvíc.Chrom vždy najde uplatněníSnad žádnému jinému materiálu není v koupelně věnován tak velký prostor, jako chromu. Důkaz nabízí koupelnové doplňky chromové. Tyto dop...

 
Designové koupelnové doplňky
14.10.2015 Články 2007-15

O designových koupelnových doplňcích můžeme hovořit až v posledních letech. V minulosti totiž oblast designových koupelnových doplňků připomínala spíše počátky průmyslové revoluce. Doplňky byly chápány na doplnění prázdných míst v koupelně a jejich estetika nehrála prakticky žádnou roli. Tato doba už je naštěstí dávno pryč.Návrhářská studia si uvědomila význam detailu. Designové doplňky do koupelny jsou důležitým prvkem, který dokáže podtrhnout a dotvořit vzhled každé koupelny. Právě proto jsou dnes byť i na nejmenší háček na ručníky povoláváni designéři světových jmen.S doplňky „nebejvávalo d...

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.30PÁ: 10.00–17.00SO–NE: 10.00–13.30 (tento týden zavřeno), Zavřeno

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / PONDĚLÍ 10.00–18.30
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2020 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK