Vizualizace: Milník na cestě od pouhé představy ke skutečné koupelně snů

Vizualizace: Milník na cestě od pouhé představy ke skutečné koupelně snů
15.7.2013 Články 2007-15

Stavba nebo rekonstrukce koupelny není snadná ani levná záležitost. Ať už se představa jednotlivců o dokonalé koupelně různí, každý musí investovat určité množství peněz a času k její realizaci. Aby skutečnost co nejlépe odpovídala vaší představě, a zároveň jste investovali vaše peníze i čas účelně, doporučujeme promyslet sebemenší detail koupelny ještě před zahájením stavebních prací.

Moderní koupelna JUNI s vysoce dekorativní a voděodolnou stěrkou

Cesta od papíru k fotorealistické vizualizaci

Není tomu tak dávno, kdy koupelnoví prodejci začínali s návrhy koupelen pomocí obyčejného kusu papíru nebo v lepším případě s milimetrovým papírem. Barevně naznačovali půdorys koupelny, jednotlivé stěny, příčky a přibližné rozmístění zařizovacích předmětů a jednotlivého vybavení do koupelny. Zákazník bez notné dávky fantazie často do poslední chvíle ani netušil, jak bude jeho nová koupelna vypadat. Dnes už jsou tyto prvotní až amatérské začátky dávnou minulostí, díky profesionálně vyhotoveným návrhům a vizualizacím v grafickém programu nemusí být plánování vaší koupelny sázkou do loterie s nešťastným koncem. Je třeba si uvědomit, že úroveň návrhu se odvíjí od kvalit designéra.

Luxusní koupelna LIGHT BOX s designovým závěsným osvětlením

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti

Při novostavbě nebo rekonstrukci koupelny raději spoléhejte na profesionály. Doporučujeme vybírat pouze taková koupelnová studia, která vám mohou nabídnout nejen mnohaletou praxi v oboru, ale také zkušený tým specialistů a talentovaných designérů s individuálním přístupem. Velkou výhodou je bezpochyby široký sortiment koupelnového vybavení a příslušenství, ze kterého můžete v rámci odborného poradenství s designéry pečlivě vybírat. Vyhnete se tak nepříjemnému zklamání, že byste produkty použité v excelentní vizualizaci na českém trhu nesehnali a daný návrh proto ani nezrealizovali.

Omezený výběr koupelnového vybavení limituje designéry při využití potenciálu vaší koupelny a vy se tak bohužel mnohdy musíte spokojit pouze s takovým řešením, které je v možnostech daného koupelnového studia. „Tak si nakoupíme vybavení do koupelny u jednoho prodejce a
u druhého si necháme pouze vyhotovit 3D návrh"
, napadne vás? V tomto případě ale raději počítejte s pravděpodobností, že vás některá studia či koupelnoví prodejci mohou odmítnout, a to z několika prostých důvodů.

Jedním z nich může být skutečnost, že tuto službu poskytují pouze klientům, kteří si zde koupelnové vybavení nejen zakoupí, ale zároveň s nimi danou novostavbu či rekonstrukci koupelny zrealizují. Častý a vcelku pochopitelný důvod bývá i ten, že designéři používají v rámci vizualizací výhradně produkty nabízené jejich studiem, jelikož k těmto produktům mají k dispozici všechny potřebné modely pro práci v grafickém programu a konkurenční proto odmítají.

Elegantní koupelna ELITE

Jeden univerzální návrh koupelny - řešení nebo nesmysl?

Každý z nás jistě nejednou na internetu cíleně vyhledával nejrůznější fotogalerie s nespočetným množstvím návrhů a vizualizací interiéru. Ptáte se, co je na tom špatného? Nic, pokud vaším cílem je pokochat se krásnými fotografiemi interiérů, obohatit své představy a jimi se pouze a výhradně inspirovat, nikoli tyto návrhy kopírovat. Pokud toužíte po koupelně, která vyjadřuje váš životní styl a je s vámi v dokonalé harmonii, jistě budete souhlasit, že není příliš moudré použít jeden návrh pro několik odlišných realizací zároveň.

Aby koupelnoví odborníci vaší tužbu o koupelně „po svém" naplnili, profesionálové se budou v prvé řadě zajímat výhradně a pouze o vaše představy, vaše požadavky, vaše emoce a postoje, ale i o vaše obavy. Důležitý je také vkus a možnosti vašeho rozpočtu. Jedině tak designéři vyberou vhodný styl interiéru, správně zkombinují materiály, sladí koupelnové vybavení, zvolí příjemné barvy či dekory, tedy vymyslí koupelnu na míru - koupelnu právě pro vás.

Moderní koupelna HONEY s obkladem a dlažbou v dokonalé imitaci kamene

Kolik koupelnových studií, tolik pohledů na kvalitu a cenu návrhů

Návrh nebo-li vizualizace je komfortní služba, která vám umožní představit si podobu své nové koupelny ještě před samotnou realizací, dnes je již samozřejmostí každého moderního koupelnového studia. Kvalita provedení a cena za poskytnutí služeb designérů se však individuálně liší. Stejně tak tomu je i v případě možnosti a rozsahu odborného poradenství poskytované designéry.

Koupelnová studia, ve kterých se vás budou snažit přesvědčit, že je nemožné od 3D návrhu očekávat reálnou podobu a že grafické programy nejsou všemocné, raději velmi rychle opusťte. Opak je pravdou, pouze profesionální koupelnové studio vám umožní spatřit nikoli velmi podobný, ale od skutečnosti téměř nerozeznatelný vzhled vaší koupelny ještě před její realizací. Inu, i při výběru koupelnového studia myslete na moudrý slogan „Nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit kupovat levné věci".

Luxusní koupelna BEIGE DELUXE


Chtějte 3D návrh koupelny ve fotorealistické kvalitě od Perfecto design

Naši zkušení designéři pracují s těmi nejmodernějšími technologiemi. Vizualizace koupelny ve 3D ve fotorealistické kvalitě je u nás zcela běžným standardem. Navíc, díky pečlivě texturovanému povrchu perfektně docílíme opravdu reálný pohled na použité materiály a koupelnové vybavení. Návrh pro Vás vypracujeme ve velmi krátké době od osobní schůzky s designérem. Součástí této nabídky je navíc jedna úprava dle vašich připomínek, obojí zcela ZDARMA. Podrobnější informace naleznete v sekci Ceník služeb designérů.


Autor: Jana Sloupová
Perfecto design

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

 
Zajímavé odkazy
14.10.2015 Články 2007-15

Odkazy na stránky, které by mohly zajímat všechny zájemce o design, kutilství a vybavování domácnosti vůbec: Nářadí, Hitachi, šroubováky, brusky, tmely ...Realt.cz, reality, bydlení, fotogalerie, inspirace ... Dřevěný nábytek Šafr vše ze dřeva - masivní nábytek, postele, skříně, matrace, komody, hračky, stoly, židle-nízké ceny,vysoká kvalita.Hypocentrum Modré pyramidy - pro každého, kdo řeší financování bydleníPokud máte jakékoliv odkazy, které by mohly zajímat návštěvníky našich stránek a souvisejí s naším oborem, budeme velmi rádi, pokud nám je poskytnete například přes kontaktní formulář n...

 
Vděčné i věčné koupelnové doplňky chromové
14.10.2015 Články 2007-15

Chromové koupelnové doplňky jsou vděčným prvkem každé koupelny i toalety. Hlavní předností koupelnových doplňků chromových je snadná kombinovatelnost s ostatním nezbytným vybavením, jako jsou vodovodní baterie. Hned na druhém místě musíme jmenovat odolnost chromu proti mechanickému poškození, rzi i vodnímu kameni. To je ostatně důvod, proč k tomuto materiálu sahají návrháři při výrobě baterií, které jsou účinkům vody vystaveny nejvíc.Chrom vždy najde uplatněníSnad žádnému jinému materiálu není v koupelně věnován tak velký prostor, jako chromu. Důkaz nabízí koupelnové doplňky chromové. Tyto dop...

 
Designové koupelnové doplňky
14.10.2015 Články 2007-15

O designových koupelnových doplňcích můžeme hovořit až v posledních letech. V minulosti totiž oblast designových koupelnových doplňků připomínala spíše počátky průmyslové revoluce. Doplňky byly chápány na doplnění prázdných míst v koupelně a jejich estetika nehrála prakticky žádnou roli. Tato doba už je naštěstí dávno pryč.Návrhářská studia si uvědomila význam detailu. Designové doplňky do koupelny jsou důležitým prvkem, který dokáže podtrhnout a dotvořit vzhled každé koupelny. Právě proto jsou dnes byť i na nejmenší háček na ručníky povoláváni designéři světových jmen.S doplňky „nebejvávalo d...

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.30PÁ: 10.00–17.00SO–NE: 10.00–13.30 (tento týden zavřeno), Zavřeno

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / dnes 10.00–18.30
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2020 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK