Zajímá vás naše baterie? Prohlédněte si ji ze všech stran

3D pohled na baterie u Perfecto design
18.7.2017 Co se děje v Perfecto

Zajímá vás, jak vypadá vaše favoritka ze všech stran, ale do našeho showroomu to máte daleko? Pak pro vás máme dobrou zprávu - nově u většiny baterií na www.perfecto.cz naleznete 3D modely, kterými můžete ve realistické kvalitě otáčet všemi směry. Podívejte se na své oblíbené baterie po svém. 

Ikonka baterie pro zobrazení 3D otočného modeluVšechny baterie, které umožňují 3D prohlídku jsou označeny modrým štítkem "3D". Jakmile zobrazíte její detail, klikněte na rotující obrázek a baterie je jen vaše. Malou ukázku 3D otočného modelu v praxi přinášíme přímo zde.

     Ovládání modelu je intuitivní - zkuste kdekoliv v modelu kliknout myší a táhnout v požadovaném směru natočení a model se sám přizpůsobí vašemu pohybu. Kolečkem myši můžete model přiblížit nebo oddálit. 
Pokud budete chtít vidět původní natočení modelu, kliknutím na tuto ikonu se produkt zobrazí stejně jako na začátku.
Některé modely umožňují pohnout páčkou kliknutím na tuto ikonu.
Chcete produkt rozpohybovat, aby se sám otáčel - stiskněte klasické tlačítko "play".

Všechny produkty s dostupnými modely naleznete přehledně na www.perfecto.cz/3d-model.
 

Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

Hledá se designér / designérka
Jste šikovný designér/ka? Pak možná hledáme právě vás!

Rozrůstáme se a do svého týmu hledáme nové talenty. Pokud máte chuť a zkušenosti, dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na vás! Aktuálně je otevřena pozice SPECIALISTA - DESIGNÉR KOUPELNOVÉHO STUDIA

Až 120 m² pro mladé architekty a designéry na Žižkově

Cítíme, že Praha je dnes plná mladých nadšených interiérových designérů a absolventů architektury, ale situace na trhu s nemovitostmi jim nedává moc příležitostí získat vlastní prostory pro realizaci svého talentu a s tím chceme něco udělat. Máme místo ;) Tedy přesněji...

Vánoční akce na návrh koupelny od Perfecto design
Koupelna k Vánocům? Proč ne! Nyní za 50%.

Plánujete rekonstrukci nebo sami stavíte svůj nový domov? Nebo je před tuto výzvu postaven někdo z vašich blízkých? Každý z nás si tímto obdobím někdy prošel a tak víme, že to není období jednoduché, ale když se výsledek podaří, jistě nám dáte zapravdu, že to stojí za vynaložené úsilí.

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha

Otevírací doba:

PO: 10.00–18.30ÚT–ČT: 10.00–18.30PÁ: 10.00–17.00SO: 10.00–13.30

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / ZÍTRA 10.00–18.30
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2020 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK