Osobní odběr – přímo v prodejně v Praze 

Své zboží si vyzvedněte přímo v prodejně. Osobní odběr je bez poplatku.

Zásilková služba – poštou nebo přes soukromového dopravce

Česká pošta
Zásilku vám pošleme prostřednictvím České pošty na uvedenou adresu. Zboží odesíláme každé pondělí, středu a pátek. Poštovné a balné činí 133,- Kč vč. DPH. Tento způsob dopravy není možné využít v případě nákupu sanitární techniky, která vyžaduje speciální šetrné zacházení, a v případě zásilek do Slovenské republiky. 

TOPTRANS / GEIS
Zboží vám dopraví na uvedenou adresu společnost TOPTRANS / GEIS. Dostupné zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. Poštovné a balné v takovém případě činí: 172,- Kč vč. DPH a 10 EUR pro veškeré dodávky na Slovensko.

Při nákupu zboží za více než 15.000,- Kč vč. DPH je doprava zdarma.

Uvedené ceny se netýkají obkladů a dlažeb, jejichž doprava se vždy vypočítává individuálně.

UPOZORNĚNÍ: Při přebírání balíku od Toptrans, Geis či České pošty, zkontrolujte, prosíme, před pracovníkem nepoškozenost obalu i obsahu. Zjednodušíte tak řešení případného poškození zboží při přepravě.

Politika vrácení zboží

Společnost Perfecto design s.r.o. Vám poskytuje záruku na výměnu zboží a vrácení peněz. Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nebude zboží vyhovovat, máte právo do 14 dnů od převzetí zboží od koupě odstoupit (písemně nebo telefonicky) a do 14 dnů od odstoupení zboží vrátit zpět. V takovém případě garantujeme, že Vám zboží vyměníme nebo vrátíme zpět peníze. V případě, že vrácené zboží nebude kompletní, bude Vám vrácena poměrná částka z uhrazené kupní ceny. Peníze Vám budou vráceny do deseti pracovních dnů na účet, který bude uvedený a podepsaný na dobropisu, který je třeba vystavit. Pokud zboží vracíte v prodejně, částka může být vyplacena v hotovosti.

 

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.30PÁ: 10.00–17.00SO: 10.00–14.30

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / PONDĚLÍ 10.00–18.30
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2019 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace.OK