Známe vítěze naší soutěže o kalendář STOCK 2013

Soutěž: Vyhrajte prestižní kalendář STOCK 2013 z limitované edice
1.2.2013 Co se děje v Perfecto

Limitovaná edice prestižního kalendáře STOCK 2013 našla své majitele. Každému z 5 výherců gratulujeme.


Podmínkou účasti v soutěži bylo stát se fanouškem naší facebookové stránky Perfecto design a  správně odpovědět na soutěžní otázku: „Jaké je původní křestní jméno Vici Kerekes?"
a) Éva
b) Monika
c) Dominika

Svoji odpověď jste nám mohli posílat prostřednictvím webového formuláře až do 31.1.2013. Abychom všechny zúčastněné dlouho nenapínali, slosování výherců proběhlo následující den dopoledne. Všech 5 šťastných výherců jsme informovali na e-mailové adresy, které ve formuláři uvedli. Každému z nich srdečně gratulujeme!

Hojné účasti v soutěži i zájmu o Perfecto design si velmi vážíme. Pevně věříme, že nám svou přízeň zachováte. Pro své fanoušky připravujeme řadu dalších novinek, na které se můžete v nejbližší době těšit!


5. prosince 2012 proběhl v prostorách hotelu Mandarin Oriental Prague křest prestižního kalendáře STOCK, kterého je Perfecto design hlavním partnerem.

Křest kalendáře STOCK 2013

Kalendáře STOCK - česká obdoba věhlasného Pirelli

Díky ojedinělosti a kvalitě uměleckých fotografií našich předních modelek a hereček, získaly kalendáře STOCK několik významných odborných ocenění. Bez nadsázky bývají označovány za českou obdobu věhlasného kalendáře Pirelli.

Velmi těžko byste na území České republiky hledali větší ikonu a top značku kalendářů než je právě STOCK.

 

 

10. ročník kalendáře STOCK
V minulých ročnících se pro kalendář STOCK odhalily modelky Simona Krainová, Alena Šeredová, Pavlína Němcová nebo Iva Kubelková.

 

11. ročník kalendáře STOCK se opět nese v duchu prestiže, emocí a krásy. Tváří limitované edice pro rok 2013 se stala půvabná slovenská herečka s maďarskými kořeny a zároveň jedna z nejatraktivnějších žen současného showbyznysu, Vica Kerekes. Tuto sexy zrzku můžete znát např. z filmu Nestyda, Muži v naději nebo 7 dní hříchu.

Tváří limitované edice pro rok 2013 se stala půvabná Éva

Umělecké fotografie potěaí oko nejen pánských pozorovatelů

I přesto, že je letošní ročník více odhalený a smyslný než ty předešlé, fotografie působí vkusně.


Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

OTVÍRÁME!
HURÁ, OTVÍRÁME!

S radostí vám oznamujeme, že od pondělí 20. 4. máme opět otevřeno. Uvolnění opatření se tentokrát týká také stavebního zboží, takže vás opět můžeme přivítat v našem showroomu v Praze na Žižkově. Veškerá bezpečnostní pravidla...

DOPRAVA ZDARMA PRÁVĚ TEĎ A AŽ DO ODVOLÁNÍ
DOPRAVA ZDARMA JIŽ OD 2 000 KČ

Věříme, že v krizi je důležité si pomáhat. Každý samozřejmě podle svých možností. Naše společnost respektuje veškerá nařízení, která jsou právě teď v platnosti. Nad jejich rámec zavádíme další,...

Hledá se designér / designérka
Jste šikovný designér/ka? Pak možná hledáme právě vás!

Rozrůstáme se a do svého týmu hledáme nové talenty. Pokud máte chuť a zkušenosti, dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na vás! Aktuálně je otevřena pozice SPECIALISTA - DESIGNÉR KOUPELNOVÉHO STUDIA

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.30PÁ: 10.00–17.00SO–NE: 10.00–13.30 (dnes zavřeno), Zavřeno

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / ÚTERÝ 10.00–18.30
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2020 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK