Známe vítěze naší soutěže o kalendář STOCK 2013

Soutěž: Vyhrajte prestižní kalendář STOCK 2013 z limitované edice
1.2.2013 Co se děje v Perfecto

Limitovaná edice prestižního kalendáře STOCK 2013 našla své majitele. Každému z 5 výherců gratulujeme.


Podmínkou účasti v soutěži bylo stát se fanouškem naší facebookové stránky Perfecto design a  správně odpovědět na soutěžní otázku: „Jaké je původní křestní jméno Vici Kerekes?"
a) Éva
b) Monika
c) Dominika

Svoji odpověď jste nám mohli posílat prostřednictvím webového formuláře až do 31.1.2013. Abychom všechny zúčastněné dlouho nenapínali, slosování výherců proběhlo následující den dopoledne. Všech 5 šťastných výherců jsme informovali na e-mailové adresy, které ve formuláři uvedli. Každému z nich srdečně gratulujeme!

Hojné účasti v soutěži i zájmu o Perfecto design si velmi vážíme. Pevně věříme, že nám svou přízeň zachováte. Pro své fanoušky připravujeme řadu dalších novinek, na které se můžete v nejbližší době těšit!


5. prosince 2012 proběhl v prostorách hotelu Mandarin Oriental Prague křest prestižního kalendáře STOCK, kterého je Perfecto design hlavním partnerem.

Křest kalendáře STOCK 2013

Kalendáře STOCK - česká obdoba věhlasného Pirelli

Díky ojedinělosti a kvalitě uměleckých fotografií našich předních modelek a hereček, získaly kalendáře STOCK několik významných odborných ocenění. Bez nadsázky bývají označovány za českou obdobu věhlasného kalendáře Pirelli.

Velmi těžko byste na území České republiky hledali větší ikonu a top značku kalendářů než je právě STOCK.

 

 

10. ročník kalendáře STOCK
V minulých ročnících se pro kalendář STOCK odhalily modelky Simona Krainová, Alena Šeredová, Pavlína Němcová nebo Iva Kubelková.

 

11. ročník kalendáře STOCK se opět nese v duchu prestiže, emocí a krásy. Tváří limitované edice pro rok 2013 se stala půvabná slovenská herečka s maďarskými kořeny a zároveň jedna z nejatraktivnějších žen současného showbyznysu, Vica Kerekes. Tuto sexy zrzku můžete znát např. z filmu Nestyda, Muži v naději nebo 7 dní hříchu.

Tváří limitované edice pro rok 2013 se stala půvabná Éva

Umělecké fotografie potěaí oko nejen pánských pozorovatelů

I přesto, že je letošní ročník více odhalený a smyslný než ty předešlé, fotografie působí vkusně.


Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho s přáteli

 

Podobné články

PST, OTVÍRÁME

Raději to nebudeme vytrubovat do světa příliš hlasitě, abychom to nezakřikli, ale vypadá to, že se opět můžeme vrátit k normálnímu provozu. Uplynulý rok byl asi nejtěžší v životě i v podnikání, jaký jsme za dobu naší existence…

Přijďte si pro své zboží nebo návrh koupelny

Otevřeno, zavřeno, otevřeno, zavřeno. Vládní nařízení se mění snad častěji než ministři zdravotnictví. Kdo se v tom má vyznat? Abychom odpověděli na vaše četné otázky, uvádíme, jak se to s námi má...

JEDEME DÁL!

Showroom Perfecto design je sice z rozhodnutí vlády až do odvolání uzavřený, to však neznamená, že přestáváme pracovat. Naopak, jedeme dál. V našem e-shopu můžete i nadále nakupovat…

Chci informovat o všem, co mě zajímá

Nejnovější dění ze světa koupelen.

Koupelnové studio

Zobrazit na mapě

Jeseniova 1164/47, 13000 Praha 3

Otevírací doba:

PO–ČT: 10.00–18.00PÁ: 10.00–17.00

Aktuální nabídka...Víc než jen prodejna...
 277 277 911  / dnes 10.00–18.00
 
 
  obsah košíkupočet:0 kscena:0
 
   

Copyright © 2007-2021 by Www.perfecto.cz - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních informací (GDPR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.OK